شهردار رشت گفت: تاکنون قریب به ۵۰۰ متر از نرده های جمع آوری شده خیابان امام در نقاط پر خطر شهر به کارگیری و نصب شده است که ۳۰۰ متر از آن‌ها در محله ولکس و ۱۵۰ متر نیز در دانشگاه آزاد، جنب شهرک گل‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.

گیل خبر/ شهردار رشت به همراه مدیرکل دادگستری و دادستان مرکز استان از نرده های نصب شده در محلات ولکس و پل طالشان بازدید کردند.

شهردار رشت در حاشیه بازدید از محل نصب نرده‌های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) در محلات ولکس و پل طالشان، گفت: نرده‌های خط ویژه اتوبوس در خیابان امام خمینی در بهمن ماه سال گذشته در راستای درخواست‌های مکرر شهروندان با تاکیدات پلیس راهور و مقامات قضایی شهر به صورت کامل جمع آوری شد و امروز، همانطور که ازابتدا قول داده شد، برای جلوگیری از اتلاف منابع عمومی و تضییع بیت المال، نرده‌های جمع اوری شده در مکان‌های مناسب دیگری در سطح شهر نصب شد.

سید محمد احمدی با بیان اینکه نسبت به مطالبات شهروندان و انتظاراتی که از شهرداری رشت وجود دارد بی‌تفاوت نیستیم، خاطر نشان کرد: بر اساس وعده‌ای که در زمان جمع آوری نرده‌های بلوار امام خمینی (ره) به مردم عزیزمان داده شد و بنا به تاکیدات مدیرکل دادگستری و دادستان استان گیلان، شهرداری رشت اقدام به نصب بهینه نرده‌های جمع آوری شده در نقاط پرمخاطره شهر رشت کرد.

سید محمد احمدی در ادامه گفت: تاکنون قریب به ۵۰۰ متر از این نرده‌ها در نقاط پر خطر شهر به کارگیری و نصب شده است که ۳۰۰ متر از آن‌ها در محله ولکس و ۱۵۰ متر نیز در دانشگاه آزاد، جنب شهرک گل‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه نصب ۱۰۰۰ متر نرده باقیمانده دیگر در دستور کار شهرداری رشت قراردارد، خاطر نشان کرد: با اعلام نقاط پر مخاطره شهر رشت توسط مدیران مناطق پنجگانه شهرداری، این نرده‌ها جهت بهره برداری در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.