۱۴۰۱/۰۷/۳۰ ۱۹:۲۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل توزیع برق گیلان از کشف یک محموله 800 کیلوگرمی از سیم های سرقت شده شبکه های توزیع برق گیلان در منطقه آقا سیدشریف شهرستان رشت خبر داد.

گیل خبر/ وی خاطرنشان کرد: با پیگیری ویژه همکاران در دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت و مدیریت توزیع برق شهرستان رشت و با همکاری و عنایت اداره آگاهی استان 800 کیلوگرم سیم های برق سرقتی کشف و ضبط شد.

مهدیزاده تاکید کرد: سرقت تجهیزات شبکه های توزیع برق به یکی از مشکلات اساسی این صنعت  مبدل شده است، این واقعه و ناهنجاری اجتماعی شوم ، نه تنها به این صنعت زیر بنایی مستقیماً آسیب‌های جدی می‌رساند بلکه به مشترکین و تولیدات کشاورزی، صنعتی، تجاری و به طور کلی افراد جامعه نیز زیان‌های عمده ای وارد می‌سازد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان تصریح کرد : هر گونه اقدام جهت کاهش و مهار نمودن این جرم و بزه اجتماعی بیش از همه به نفع کل آحاد جامعه خواهد بود.

وی در خصوص روشهای مشارکت مردمی در حفظ و پاسداری از این سرمایه ملی به عنوان مالکان اصلی اموال عمومی  گفت : گزارش به موقع هم استانی های محترم  پس از اطلاع  از خاموشی های مشکوک و طولانی مدت خصوصاً در ساعات غیر پیک و ساعات اولیه صبح به واحد اتفاقات برق محل و تماس با سامانه تلفنی 121 و همچنین ثبت آنی و آنلاین گزارشات فوق در سامانه کاربردی برق من از مهمترین روش های مقابله و مشارکت در امر خطیر کاهش سرقت سیم های برق و متعاقباً افزایش میزان پایداری شبکه های توزیع در سطح استان می باشد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : توزیع برق گیلان

نظر شما:

security code