​مدیر ارتباطات یکی از پیام رسان های داخلی انتقاد تندی داشته از طرح وزارت ارتباطات برای ایجاد مرکز انتقال پیام بومی میان پیام رسان های داخلی. مدیر پیام رسان آی گپ این طرح را ساده لوحانه خوانده است.

گیل خبر/ به نقل از خبرآنلاین؛ مدیر ارتباطات یکی از پیام رسان های داخلی انتقاد تندی داشته از طرح وزارت ارتباطات برای ایجاد مرکز انتقال پیام بومی میان پیام رسان های داخلی. مدیر پیام رسان آی گپ این طرح را ساده لوحانه خوانده است.

یکی از طرح های جنجالی وزارت ارتباطات برای ساخت بستری جدید در شبکه های اجتماعی ، ایجاد دیتا سنتری واحد و مرکز انتقال پیام بومی میان همه پیام رسان های داخلی است تا اینگونه بتوانند در رقابت با رقبای خارجی شانسی بیشتر داشته باشند.

صبح دوشنبه و در نشست ارزیابی تبعات محدودیت های ایجاد شده برای کسب و کارهای اینترنتی در اتاق ایران با انتقادهای زیادی روبرو شد و اعلام شد برای سوپر اپلیکیشن روبیکا تا به حال 2500 میلیارد تومان هزینه شده اما عایدی آن تقریبا هیچ بوده است!

از سوی دیگر دیجیاتو از قول علی محمد کردناییج مدیر ارتباطات پیام رسان ایرانی آی گپ در واکنش به مرکز تبادل پیام بین پیام رسان های داخلی که طرح ویژه وزارت ارتباطات برای حمایت از پیام رسان های ایرانی است ، گفته است:«این موضوع هزینه بر ، ساده لوحانه و بیهوده است و اجرای این طرح رسما از طرف آی گپ منتفی است!»

 
 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code