مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان:
۱۴۰۰/۰۱/۳۰ چاپ

اگر اقتصاد کشور به سمت اینگونه صنایع سوق داده شود شاهد تغییرات بنیادین در اقتصاد کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی خواهیم بود

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی ، فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : در حال حاضر صنایع کوچک و متوسط بیش از 92درصد صنایع کل کشور و حدود 45 درصد از اشتغال کشور را در برگرفته و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان شاغل در صنایع مذکور به نحوی حمایت از ایجاد اشتغال صنعتی پایدار و گسترش عدالت اجتماعی در همه مناطق به ویژه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

وی افزود : مقام معظم رهبری در سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها تاکید زیادی  بر رشد و جهش تولید و حمایت از تولیدات ملی به ویژه صنایع کوچک دارند .


سعیدی کیا در ادامه بیان داشت : اگر اقتصاد کشور به سمت اینگونه صنایع سوق داده شود شاهد تغییرات بنیادین در اقتصاد کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.

مدیرعامل  شرکت شهرکهای صنعتی گیلان گفت : مدیران و فعالان صنعتی و اقتصادی عقیده دارند که با حمایت صحیح و حرفه ای از بنگاه های کوچک صنعتی، می توان علاوه بر ارتقای توانمندی صنایع، از بازارهای جهانی نیز سهم گرفت.

رییس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه بیش از نیمی از شاغلان بخش صنعت در صنایع کوچک و متوسط در حال فعالیت هستند، خاطر نشان کرد: به همین دلیل در کشور، به منظور توسعه فعالیتهای اشتغال‏زا، بنگاه‏های خرد و متوسط مورد توجه قرار گرفته‏اند تا بتوانند در برنامه‏های آتی توسعه صنعتی و اقتصادی کشور نقش موثر داشته باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code