رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به شناسایی ۹۷ نقطه حادثه ساز در استان، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۲۷ نفر بر اثر تخلفات رانندگی پر خطر جان باخته اند.

گیل خبر/ به گزارش مهر، سرهنگ جاور صفاری با اشاره به شناسایی ۹۷ نقطه حادثه ساز در استان گیلان و رفع ۱۹ نقطه با نصب دوربین و روشنایی، اظهار کرد: بیشترین حادثه در جاده رشت- لنگرود رخ می‌دهد.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی شهروندان و مسافران، گفت: پلیس با تخلفات رانندگی به شدت و قاطعانه برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس راه گیلان در ادامه به حوادث رانندگی اشاره کرد و افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۳۲۷ مورد فوت بر اثر تخلفات پر خطر در جاده‌های استان گیلان ثبت شده است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح تشدید برخورد با رانندگان پر خطر در استان گیلان، اضافه کرد: رانندگانی که در حین رانندگی از کمربند ایمنی نیز استفاده نکنند با آنها برخورد خواهد شد.

سرهنگ صفاری با بیان اینکه تاکنون با ۴۷۰ هزار راننده حادثه ساز برخورد و جریمه شده‌اند، ادامه داد: علاوه بر جریمه برای این رانندگان نمره منفی نیز منظور خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اعمال قانون رانندگانی که از کمربند ایمنی استفاده نکرده‌اند، گفت: ۱۷۰ هزار راننده نیز در این زمینه از سوی پلیس جریمه شده‌اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code