photo_۲۰۱۷-۱۲-۱۱_۱۹-۱۲-۵۵

به گزارش گیل خبر، حامد عبداللهی صبح امروز در رشت اظهار کرد: وجود مشکلات متعددی در سطح رشت ازجمله وضعیت نامطلوب آسفالت، رها شدن سازه آهنی پل های عابر پیاده، عدم تخلیه ساختمان شهرداری رشت موجب تذکر دادن بنده به شهردار رشت شده است.

وی با انتقاد از وضعیت نامطلوب آسفالت رشت افزود: متأسفانه آسفالت خیابان های اصلی شهر در وضعیت بسیار نامساعدی قرار دارد و موجب نارضایتی شهروندان شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: با توجه به قرارداد شهرداری رشت با مشاوران و شرکت های تخصصی درزمینهٔ بهینه سازی آسفالت انتظار می رود از حضور و نظرات این افراد در بهبود وضعیت آسفالت و هم درزمینهٔ آموزش تعدادی از کارکنان شهرداری رشت بهره برداری شود که تاکنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

عبداللهی بیان کرد: مباحثی ازجمله  پیاده راه مرکزی، کمبود امکانات رفاهی و خدماتی در مسکن مهر رشت، خط بی آر تی از دیگر مواردی است که بابت آن به شهردار رشت تذکر مکتوب داده ام.

وی با اشاره به احداث پل های عابر پیاده در سطح رشت بیان کرد: متعاقب قرارداد احداث پل های عابر پیاده که هم در مرحله مناقصه و هم قراردادهای منعقده بدون رعایت صرف و صلاح شهر انجام شده است قطعات آهنی رهاشده سازه پل ها در محل های جانمایی شده در معابر شهر و کنده کاری های ناشی از آن موجب انسداد معابر و مزاحمت در امر عبور و مرور شهروندان شده است و ممکن است از این بابت خسارت جانی و مالی شهروندان را تهدید کند اما متأسفانه شهردار رشت طی مدت حضورش نسبت به این موارد نیز بی اعتنا بوده است.

عبداللهی گفت: همچنین بیش از یک سال است که لوله های متعلق به پروژه جمع آوری روان آب ها در سطح شهر رشت به طور بی نظم رهاشده و عملاً هیچ گونه بهره برداری مؤثری از آن ها انجام نشده است.

عضو شورای شهر رشت خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ساختمان جدید شهرداری رشت واقع در میدان گیل آماده بهره برداری است و با کمبود فضای فعالیتی که شورای اسلامی با آن مواجه است انتظار داریم هر چه سریع تر در راستای تجهیز و نقل مکان مجموعه شهرداری رشت به ساختمان جدیدالاحداث و تحویل ساختمان فعلی شهرداری واقع در خیابان سعدی به شورا اقدام گردد.

عبداللهی بیان کرد: این تذکر در ۶ بند تهیه شده و امیدوارم شهردار رشت در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات یادشده اقدام و موجبات رفاه شهروندان را فراهم کند.

[gallery ids="328111,328110"]