با اتمام رسیدگی به پرونده عاملین حادثه تروریستی حمله به حرم مطهر شاهچراغ (ع) و در مهلت قانونی، احکام مجازات متهمین این پرونده در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز صادر شد.

گیل خبر/به گزارش ایسنا،رئیس کل دادگستری استان فارس شنبه ...

گیل خبر/ به گزارش ایسنا: تعدادی افراد ناشناس امشب به سمت مردم و ماموران نیروی انتظامی در شهر ایذه تیراندازی کردند.

تعدادی از مردم و ماموران نیروی انتظامی در این حادثه به شهادت رسیدند و تعدادی دیگر هم مجروح شدند.تا این ...

در ساعت ۱۷:۴۵ امروز چهارشنبه، ۳ فرد مسلح با تیراندازی از بیرون حرم مطهر شاهچراغ (ع) به داخل حمله کردند. در پی این حمله تاکنون ۱۵ نفر شهید و ۱۰ نفر زخمی شده‌اند.

گیل خبر/ به نقل از رسانه قوه قضاییه، در ...

شمار جان‌باختگان انفجارهای روز گذشته مدرسه دخترانه سیدالشهدا در منطقه قلعه نو کابل، به ۶۳ تن افزایش یافت.گیل خبر/ به گزارش ایرنا، بر اساس گفته های بستگان قربانیان گزارش شده است که شمار کشتگان به ۶۳ نفر و حدود ۱۵۰ ...

بر اساس گزارش دریافت شده، پس از اصابت شئ انفجاری به بدنه کشتی، آتش سوزی مختصری در محل انفجار رخ داده که با تلاش به موقع فرمانده و خدمه کشتی آتش بلافاصله مهار شد.

گیل خبر/ به نقل از نورنیوز، علی ...

با اطلاعیه وزارت اطلاعات اعلام شد؛
عامل اصلی حمله تروریستی خونین اهواز دستگیر شد
22 آبان 99

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: عامل اصلی حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، شناسایی و به دام افتاد.

گیل خبر/ به گزارش همشهری آنلاین، متن اطلاعیه وزارت اطلاعات به شرح زیر است:

«با اقدامات تخصصی ...

به گزارش گیل خبر ، فیلم سینمایی «ماهی و گربه» به کارگردانی شهرام مکری، شانزدهم آبان در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت اکران و سپس نقد و بررسی می شود. رضا ثقتی، با اعلام این خبر گفت: این ...