نسخه موبایل
دی ۲۶, ۱۳۹۸ 454523 خبر سیاسی گیلان
بیانیه کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:

تکلیف، تعطیل بردار نیست/ اعتراض کتبی خود را به شورای نگهبان اعلام کردم

.

گیل خبر/ رضا حیدری نژادکاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لاهیجان  و سیاهکل و رئیس سابق اداره گاز لاهیجان،  طی بیانیه ای اعلام کرد شکایت خود را جهت بررسی مجدد خود به شورای نگهبان ارائه کرده است:

در بیانیه وی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ثُمَّ نُنَجِّی رُسُلَنَا وَالَّذِینَ آمَنُوا کَذَلِکَ حَقًّا عَلَیْنَا نُنجِ الْمُؤْمِنِینَ.
سپس رسولان خود و کسانی را که ایمان آوردند نجات می‌دهیم، چنین است بر عهده ما که مؤمنان را نجات بخشیم.
یونس؛ ۱۰۳

مردم شریف لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه، احتراما به استحضار می رساند بر اساس رای هیأت محترم نظارت بر انتخابات یازدهمین دورهٔ مجلس شورای اسلامی، صلاحیت اینجانب به استناد ماده ۲۸، بند ۱ (اعتقاد و التزام عملی به اسلام) و بند ۲ (التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی) رد اعلام گردید.
معتقدم همچنانکه اینجانب در طول زندگی و ۲۲ سال سابقهٔ کار، بویژه ۷ سال مدیریت در شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل تلاش کردم عملکردم موجب رضایت خداوند و مردم باشد، اعضای محترم هیات نظارت نیز در راستای تکلیف قانونی خود عمل می نمایند.
تکلیف، تعطیل بردار نیست و امروز مهمترین تکلیف، ایجاد همدلی و اتحاد برای کمک به رفع مشکلات مردم و کاهش درد و آلام آنها است.
اینجانب با مشورت و نظر تیم انتخاباتی و همراهان همدل با مردم و نظام، با توجه به کارنامهٔ شفاف خود در اعتقاد و التزام عملی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، برابر قانون اعتراض کتبی خود را در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۳ جهت بررسی مجدد، در دفتر شورای محترم نگهبان ثبت نموده ام.
ضمن تشکر و قدردانی از یکایک همراهان و مردم شریف و فهیم شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل که با پیگیریهای مکرر موجب دلگرمی تیم انتخاباتی ما گردیده اند خواهشمند است یکپارچگی، شور و همدلی خود را تا پایان زمان بررسی اعتراض حفظ نموده و از هرگونه رفتار و اظهارنظری خارج از چارچوب قانون اساسی پرهیز نمایند انشالله در برگزاری انتخاباتی پرشور در تاریخ ۲ اسفند همراه و همدل باشیم.
قطعا اگر خواست خداوند بر این قرار گیرد که در میان تایید صلاحیت شده ها باشم، تعهد میکنم با اخلاص و صداقت در راستای رضای خداوند، همچون گذشته به مردم خدمت نمایم.

رضا حیدری نژاد
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx