نسخه موبایل
دی ۲۱, ۱۳۹۸ 453728 خبر سیاسی گیلان
اطلاعیه هیئت نظارت بر انتخابات مجلس در استان گیلان:

اعلام زمان و مکان بررسی شکایات کاندیداهای مجلس از طریق شورای نگهبان

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی:  هیئت نظارت بر انتخابات مجلس در استان گیلان  به دنبال پایان بررسی صلاحیت کاندیداها اطلاعیه ای صادر کرد و تاریخ اعلام شکایات جدید را اعلام نمود.

متن این اطلاعیه بدین شرج است:

به اطلاع داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گیلان می رساند در اجرای ماده ۵۲ قانون و ماده ۳۴ آئین نامه انتخابات، آن دسته از داوطلبان محترم که نتیجه بررسی صلاحیت آن ها بر اساس نظر هیئت نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ردصلاحیت یا عدم احراز اعلام شده است، می توانند از تاریخ یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ لغایت پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ به مدت پنج روز از ساعت ۸ الی ۱۶ شخصا به محل دریافت شکاات شورای نگهبان به نشانی تهران ، بزرگراه بسیج، نرسیده به میدان شهید کلاهدوز، بلوار هجرت ، ورزشگاه تختی مراجعه و مراتب اعتراض و شکایت خود را منضم به مستندات لازم ارائه فرمایند.

همچنین هیئت نظارت بر انتخابات استان به نمایندگی از شورای محترم نگهبان ، آماده دریافت مراتب شکایت داوطلبان عزیز می باشد. لذا داوطلبان محترم می توانند از تاریخ یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ لغایت پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ از ساعت ۸ الی ۱۶ به هیئت نظارت بر انتخابات مستقر در استانداری گیلان وافع در رشت، بلوار معلم(سالن همایش الغدیر)مراجعه نمایند.

 

 

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx