نسخه موبایل
آذر ۲۴, ۱۳۹۸ 449466 گیلان
کارشناس هواشناسی گیلان خبر داد:

نفوذ موج سرد و بارشی به گیلان از عصر دوشنبه

.

گیل خبر/ کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به الگوهای نقشه های هواشناسی، گفت: فردا آسمان غالبا نیمه ابری است و در برخی از ساعات افزایش یا کاهش ابر داریم، اما از عصر و شب روز دوشنبه موج سرد و بارشی به منطقه نفوذ می کند.

مازیار غلامی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش نسبی دمای هوای گیلان طی امروز، اظهار کرد: بیشینه دمای هوای رشت طی امروز به ۱۴ درجه سانتی گراد رسید که دو درجه نسبت به روز گذشته افزایش داشت.

وی منجیل با ۱۸ درجه سانتی گراد را گرم ترین نقطه استان طی امروز دانست و افزود: شاهد جنوبی شدن جریانات و وزش باد گرم در ارتفاعات بودیم.

کارشناس هواشناسی گیلان با بیان اینکه طی امشب و فردا جریانات جنوبی بر منطقه حاکم است، اضافه کرد: شرایط برای وقوع پدیده مه صبحگاهی در نواحی جلگه ای مساعد است.

غلامی با اشاره به الگوهای نقشه های هواشناسی، گفت: فردا آسمان غالبا نیمه ابری است و در برخی از ساعات افزایش یا کاهش ابر داریم، اما از عصر و شب روز دوشنبه موج سرد و بارشی به منطقه نفوذ می کند و روند افزایش ابر و وزش باد و بارندگی را خواهیم داشت.

وی از کاهش دمای هوا برای روز سه شنبه خبر داد و خاطرنشان کرد: شاهد وزش شدید باد در برخی از ساعات خواهیم بود. البته احتمال بارش برف در ارتفاعات و بارش شدید باران در دامنه ها و نواحی جلگه ای مرکز وجود دارد.

ایسنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx