نسخه موبایل
آذر ۲۱, ۱۳۹۸ 449127 اجتماعی گیلان
فرمانده انتظامی شهرستان رشت؛

سارقان دکل‌های مخابراتی در رشت دستگیر شدند!

یک مرد ۳۱ ساله و یک خانم ۲۱ ساله با خودروی پژو ۲۰۶ در رشت اقدام به سرقت باطری‌های فشار قوی دکل‌های مخابراتی می کردند.

گیل خبر/ سارقان باطری‌های دکل مخابراتی که یک زن و مرد جوان بودند در رشت شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: ۲ سارق باطری‌های دکل مخابراتی در رشت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ علی رمضانی در این خصوص بیان داشت: در پی وقوع سرقت باطری‌های فشار قوی دکل‌های مخابراتی در شهر رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر تردد مشکوک یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در محل‌های وقوع سرقت، بلافاصله ماموران یگان امداد برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی با حضور در محل مورد نظر یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ را به همراه ۲ سرنشین در حالی که حین پرسه زنی در محل اعلامی بودند مشاهده و آن را متوقف کردند.

سرهنگ رمضانی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو مورد نظر ۸ عدد باطری سرقتی دکل‌های مخابراتی کشف شد تصریح کرد: متهمان که یک مرد ۳۱ ساله و یک خانم ۲۱ ساله بودند دستگیر شدند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان در بررسی فنی پلیس به ۴ فقره سرقت باطری دکل‌های مخابراتی در شهرستان رشت و استان قم اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه پس از استعلام به عمل آمده مشخص شد یکی از متهمان (مرد) تحت تعقیب قضائی است افزود: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان موفقیت پلیس در این عملیات را نتیجه اعلام به موقع شهروندان عنوان کرد و گفت: سامانه ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت اخبار و گزارش‌های مردمی است.

 

رکنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد