نسخه موبایل
آذر ۱۸, ۱۳۹۸ 448607 اقتصادی خبر گزارش تصویری

بازدید مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی از روند تخلیه و بارگیری کشتی در بندر کاسپین و مرکز رشد و شکوفایی واحد های دانش بنیان+ گزارش تصویری

.

گیل خبر/  عصر امروز دکتر روزبهان به همراه اعضای هیئت مدیره ، معاونین و مدیران این سازمان و معاون امور هماهنگی استانداری گیلان از مجتمع بندری کاسپین و مرکز رشد و شکوفایی واحدهای دانش بنیان، فناور و نوآوری این منطقه بازدید به عمل آورد.

در جریان بازدید مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی از مجتمع بندری کاسپین ، ۴۵ کانتینر کالا شامل لوازم یدکی با پهلو گیری کشتی سارینا در اسکله شماره یک تخلیه شد و بلافاصله ۴۸ کانتینر کالا شامل پودر گچ و مصالح ساختمانی از بندرکاسپین به چین صادر شد.

بنا بر این گزارش دکتر روزبهان با حضور در اسکله دلفین بندرکاسپین نیز ، از نزدیک در جریان روند تخلیه یک کشتی ۶۰۰۰ تنی روغن قرار گرفت و با سرمایه گذار این بخش نیز گفت و گو کرد.

بازدید از مرکز رشد و شکوفایی واحد های دانش بنیان، فناور و نوآور از دیگر برنامه های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بوده و دکتر روزبهان با حضور در واحد طراحی و ساخت دستگاه های آزمایشگاهی، پزشکی و صنعتی از تولیدات این مرکز بازدید و با فعالین این حوزه گفت و گو کرد.

عکس: علی سمرقندی

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx