نسخه موبایل
آذر ۱۱, ۱۳۹۸ 446805 ورزشی ویژه ها

بیانیه باشگاه ملوان در خصوص اتفاقات دیدار با آلومینیوم اراک

باشگاه ملوان بندرانزلی بیانیه ای را در خصوص اتفاقات پس از دیدار با آلومینیوم اراک صادر کرد.

گیل خبر/ به نقل از باشگاه ملوان بندرانزلی عصر دیروز و پس از پایان سوت بازی شاهد ادامه جنجال کادر فنی عصبی تیم آلومینیوم اراک که در طی دیدار بارها و بارها بازی را متوقف کرده و سعی در به تشنج کشیدن آن داشتند بودیم و متاسفانه دیداری که میتوانست بدون هیچ حاشیه ای به پایان برسد با بی تدبیری و سوءمدیریت کادر فنی تیم آلومینیوم ( که رفتار خارج از عرفشان به بازیکنان داخل زمین این تیم نیز تسری پیدا کرده بود و منجر به پرخاشگری برخی از آنان به کادر فنی ملوان شده بود ) تبدیل به صحنه های زننده درگیری و زد و خورد چند تن از اعضای ظاهراً غیرقابل کنترل کادر فنی آلومینیوم با خبرنگارانی که به توهین های مکرر این کادر عصبانی به اسطوره فوتبال ایران و گیلان و کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور ، زنده یاد سیروس قایقران اعتراض کرده بودند گردید . از کادر فنی ظاهراً باتجربه این تیم انتظار میرفت بر خود مسلط بوده و غرق هیجان نشوند اما باعث شرمساری فوتبال است که یک مربی به خود اجازه میدهد به تیم حریف ، هوادارانش و اسطوره متوفی این دیار توهین نموده و وعده برخورد مجدد در دیدار برگشت را بدهد و بازیکنی که در طول بازی به کرّات اقدام به فحاشی واضح و آشکار میکند پس از پایان بازی نیز به رفتار زشت خود ادامه داده و به هتاکی میپردازد . خوشبختانه تمامی این رفتار دور از فرهنگ و ادبی که اشاره شد توسط دوربینها ثبت و ضبط شده و این رفتار شرم آور مدعیان ادب کاملا قابل پیگیری است .

باشگاه ملوان بندرانزلی ضمن محکومیت اتفاقات پایان این بازی و تقبیح رفتار زشت کادر فنی آلومینیوم ، حمایت کامل خود را از خبرنگاران زحمتکش بندرانزلی که مورد هتک حرمت قرار گرفته اند اعلام داشته و عنوان میدارد با عنایت به فیلم های متعدد و عکس های موجود از این درگیری ، اتفاقات اخیر را از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد نمود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx