نسخه موبایل
مهر ۲۷, ۱۳۹۸ 439822 خبر گیلان ورزشی
مازیار اصغرزاده

انتخاباتی سرنوشت ساز برای فوتبال گیلان

شنیده هایی که از مرکز و شهرستان های استان به گوش می رسد، رقابت کاندیدها برای اخذ اکثریت آراء موجب شده است که انتخابات ششمین دوره هیات فوتبال گیلان با ادوار گذشته کمی متفاوت باشد! این را می توان از اعلام تکلیف «فرامرز الماسخاله» برای ماندن در ریاست و یا لابی های «اسماعیل شاد» در روزها و‌ هفته های اخیر پیش بینی کرد.

گیل خبر/ مازیار اصغرزاده*

*خبرنگار ورزشی

گیلان؛ سرزمینی فوتبال خیز در جوار سواحل جنوبی دریای کاسپین و در امتداد رشته کوهای البرز که همچون نگینی سرسبز در تاریخ فوتبال ایران می درخشید؛ اما چند صباحی است که فوتبال در این خطه حال و روز خوشی ندارد!
با اعلام رسمی تاریخ برگزاری مجمع هیات فوتبال گیلان رفته رفته باید شاهد داغ شدن تنور انتخابات در فوتبال گیلان باشیم.

با این حال فوتبال‌دوستان گیلانی، به امید «رنسانس» چشم به دوازدهم آبان ماه و برگزاری انتخاباتی سرنوشت ساز برای فوتبال گیلان دوخته اند.

اما شنیده هایی که از مرکز و شهرستان های استان به گوش می رسد، رقابت کاندیدها برای اخذ اکثریت آراء موجب شده است که انتخابات ششمین دوره هیات فوتبال گیلان با ادوار گذشته کمی متفاوت باشد! این را می توان از اعلام تکلیف «فرامرز الماسخاله» برای ماندن در ریاست و یا لابی های «اسماعیل شاد» در روزها و‌ هفته های اخیر پیش بینی کرد…
اما فارغ از هر نتیجه ای که انتخابات پیش روی هیات فوتبال گیلان می تواند داشته باشد، امیدواریم این انتخابات در کمال آرامش با روحیه فوتبالی و نقد پذیری توسط کاندیدها برگزار شود!

گیل خبر: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx