نسخه موبایل
پس از بررسی نهایی

رای نهایی دادگاه تجدید نظر اعضای شورای سوم شهر رشت+متن احکام

به گزارش گیل خبر حکم قطعی دادگاه اعضای دوره سوم شورای شهر رشت و شهردار سابق این کلانشهر که توسط دادگاه بدوی منجر به صدور رأی شده بود,پس از طرح در دادگاه تجدیدنظر گیلان مطرح و رأی قطعی در این زمینه صادر شد.

به گزارش گیل خبر، حکم قطعی دادگاه اعضای دوره سوم شورای شهر رشت و شهردار سابق این کلانشهر که توسط دادگاه بدوی منجر به صدور رأی شده بود,پس از طرح در دادگاه تجدیدنظر گیلان مطرح و رأی قطعی در این زمینه صادر شد.
دادگاه پرونده اختلاس و ارتشای اعضای شورای دوره سوم شهر رشت دارای ۲۸ متهم شامل هفت نفر عضو شورای شهر رشت، شهردار وقت و… است.رشوه، اختلاس، نگهداری آلات و وسایل مخصوص قمار، نگه‌داری عدالتاسپری دفاع شخصی و… از جمله اتهام افراد مذکور بود.

براساس شماره دادنامه ۹۳۰۹۹۷۱۳۱۴۵۰۱۱۵۴ مورخه ۹۳/۸/۲۹ و شماره حکم ۹۳۰۶۶۰ و شماره پرونده ۹۲۰۹۹۸۱۳۱۵۱۰۰۰۳۱ رای صادر شده به قرار زیر است:
بر این اساس حکم برائت آقایان موسی ناصح ,غلامرضا خاکسار, هادی رمضانی و محمود فریدونی از اتهام شرکت در اختلاس و محمد محمودیان از اتهام شرکت در اختلاس و ارتشا صادر می گردد.
غلامرضا هاتفی به اتهام شرکت در ارتشا به مبلغ ۹ میلیارد ریال با همکاری محمدرضا قاسمی و سیزده میلیارد ریال به اتفاق محمود مباحی احراز و هاتفی به تحمل ده سال حبس و پرداخت سیزده میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت و انفصال از خدمات دولتی به مدت یک سال و تحمل ۳۰ ضربه شلاق محکوم می گردد.همچنین وی به اتهام داشتن تجهیزات دریافت ماهواره و آلات قمار به تحمل کیفر محکوم می گردد.
محمدرضا قاسمی به اتهام شرکت در ارتشا به مبلغ ۹ میلیارد ریال با همکاری غلامرضا هاتفی به تحمل پنج سال حبس,بیست ضربه شلاق و تادیه سه میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شده است.
دادگاه محمود مباحی را به اتهام شرکت در ارتشا با همکاری غلامرضا هاتفی به مبلغ سیزده میلیارد ریال به تحمل ۷ سال حبس و بیست ضربه شلاق و انفصال از خدمات دولتی به مدت یک سال و نیز پرداخت مبلغ سیزده میلیارد ریال به عنوان جزای نقدی در حق دولت و به اتهام داشتن اسپری دفاع شخصی به تادیه جزای نقدی به مبلغ ده میلیون ریال و به دلیل داشتن تجهیزات دریافت ماهواره او را به تحمل کیفر محکوم می نماید.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.
  1. رضی اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ

    باسلام این اقایان که احکامشان صادرشده چرااجرایی نمیشه وزندان نرفته اند؟دارندباپولهایی که دزدیده اند ثروت اندوزی زمین خواری واردات خودرو…. وفساداخلاقی می کنند.این اقای مثلا… درتالش زمین خواری دزدی فساداخلاقی درحدوحشتناک و…. انجام می دهد نمیدانم چرا کاری بهش ندارن؟

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد