نسخه موبایل

نخستین دوره آموزش پزشکیاری فوتبال در گیلان برگزار می شود

پس از تایید فدراسیون فوتبال مبنی بر احراز صلاحیت کمیته پزشکی هیات فوتبال استان گیلان در صدور گواهی نامه،دوره آموزش پزشکیاری فوتبال برای نخستین بار در سطح کشور در گیلان برگزار می شود.

گیل خبر/ با توجه به درخواست کمیته پزشکی هیات فوتبال گیلان به جهت برگزاری کلاس های آموزش پزشکیاری فوتبال ، فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای صلاحیت مدرسین اجرا کننده برنامه های آموزشی را تایید کرده و تاکید کرد به دلیل داشتن اساتید و توان علمی بالای کمیته پزشکی هیات فوتبال گیلان ، گواهی های صادره در خصوص دوره تربیت امدادگر ورزشی از سوی این هیات مورد تایید فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران می باشد.

از این رو دکتر محمد حق شناس رییس کمیته پزشکی هیات فوتبال گیلان از برگزاری نخستین دوره آموزش پزشکیاری فوتبال(تربیت امدادگر ورزشی) برای نخستین بار در سطح کشور در این استان خبرداد.

وی افزود : این دوره در نیمه اول بهمن ماه ۹۷ در شهرستان رشت برگزار خواهد شد و پس از تشکیل این کلاس کلیه مسابقات استانی می بایست با حضور پزشکیار مورد تاییدی که دوره فوق را گذرانده و دارای گواهی از کمیته پزشکی هیات فوتبال می باشد برگزار شود.

علاقه مندان برای شرکت در کلاس فوق به کمیته پزشکی هیات فوتبال استان گیلان مراجعه کنند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد