نسخه موبایل
دی ۱۶, ۱۳۹۷ 394961 اجتماعی خبر فرهنگی هنری

پیمان معادی ممنوع التصویر نیست

درپی نوشته ای از سوی یکی از روزنامه های رسمی کشور، روابط عمومی برنامه «میزانسن» توضیحاتی را ارائه کرد.

گیل خبر/ به گزارش رسیده، روز گذشته مطلبی در یکی از نشریات مبنی بر ممنوع التصویر بودن پیمان معادی و نقد فیلم ایشان بدون حضور کارگردان از سوی یکی از روزنامه های رسمی کشور منتشر شد که واکنش روابط عمومی برنامه «میزانسن» را به همراه داشت.

برنامه «میزانسن» که به نقد و بررسی آثار مختلف سینمایی و تئاتر می پردازد و در هفته های اخیر توانسته مخاطب خوبی از جمله جامعه هنری را به خود جذب کند، سعی بر آن داشته با رعایت کامل عدالت رسانه ای پای به این عرصه بگذارد و از این رو در تمامی نقدها مخالف و موافق را به پای میز نقد خود می کشاند.

لذا در برنامه هفته گذشته «میزانسن» که به نقد فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» اختصاص داشت، از آقای پیمان معادی نویسنده و کارگردان این اثر به صورت رسمی جهت حضور در برنامه دعوت به عمل آمده بود که ایشان دعوت را نپذیرفتند.

یادآور می شود، برنامه هفته گذشته «میزانسن» به تهیه کنندگی پدرام کریمی و اجرای مهدی سجاده چی با حضور نیما حسنی نسب و آنتونیا شرکا به نقد فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» اختصاص داشت که به صورت زنده روی آنتن شبکه شما رفت.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد