نسخه موبایل
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ 297905 خبر ورزشی یادداشت
سام سکوتی بداغ

مدیریت فوتبال الگوی بی تدبیری!

آقای مسئول! تذکر و توصیه مهندس صفایی فراهانی به فدراسیون فوتبال را فراموش کردید که وقتی گوشی بدهکار نشد مجبور شدیم پس از مدتی تعلیق،چشمانی طلبکار را تحمل کنیم و بعضاً شنیده شده است چشمهای خودمان را هم مجبور شدیم ببندیم.

گیل خبر/ سام سکوتی بداغ

دولت در چهار سال گذشته الگویی از خردورزی و مدیریت داهیانه را به نمایش گذاشت و بیشتر ضرباتی که نواخت به تور نشست و برخی ها توپ را به تیر نشاندند و عده ی قلیلی هم موفق نشدند پرچم کمک داور را به حرکت در نیاورند.
هرچه که هست در دقایق اضافی به سر می بریم که برعکس تیم های عقب افتاده که به آب و آتش می زنند،دولت نه از برنامه هایش عقب افتاده است و نه عجله ای برای به صدا در آمدن سوت پایان دارد و چون می داند که صعودش قطعی است، این دقایق را با آرامش مثال زدنی در حال پاسکاری آنهم در وسط میدان هستند.
به دلیل قوانین سختگیرانه ی حاکم بر ورزشگاه ها متاسفانه بانوان همچنان راهی به زمین مسابقات ندارند و تک و توک خانمی که در کنار زمین مشاهده می شود مسئولانی هستند که به مناسبت های خاص به ورزشگاه دعوت شده اند.
فوتبال برای ما ایرانیان از نان شب هم مهمتر است و بارها شده برادر زاده ی بنده که مسئولیت خرید نان را دارد چنان مشغول تماشای بازی آبی پوشان شده است که آخر شب نانی از او بر سر سفره گرم نشده یا اهل بیت را به ماکارونی بسته ایم و یا برنجی که به رنج ها حاصل شده است و در صورت خوردنش در شب رنج های بیشتری هم تحمیل می کند قوت آن شب می شود.
مراسم تحلیف را که به خاطر دارید از فوتبالیست های قدیم و جدید همه جمع بودند و تازه کلی هم ستاره ی نامدار فرصت حضور پیدا نکردند.آن میان آقای زیباکلام انتظار داشت در چنان محدودیتی مولانا عبدالحمید که بعید می دانم حتی یک عکس با شورت و پیراهن ورزشی داشته باشد دعوت شوند!
ببخشید مطلب خیلی حاشیه دار شد اصلاً هدفم مواردی که بالا آورده شد نبود،شروع کردم که بنویسم سر وصداهای مراسم تحلیف با سلفی های ماندگارش سلول های خاکستری مغزم را منحرف کرد!
آقای مسئول! تذکر و توصیه مهندس صفایی فراهانی به فدراسیون فوتبال را فراموش کردید که وقتی گوشی بدهکار نشد مجبور شدیم پس از مدتی تعلیق،چشمانی طلبکار را تحمل کنیم و بعضاً شنیده شده است چشمهای خودمان را هم مجبور شدیم ببندیم.
دوست نداشتید شجاعی و حاج صفی در تیم ملی باشند چرا راه دوری می روید همین کارلوس خان کیروش را متقاعد کنید به تیم دعوتشان نکند و بی سر و صدا سر و ته داستان را هم آورید.
چرا بهانه دست فیفا می دهید که برای یکبار که بدون اما و اگر جام جهانی رفته ایم جام را سر و ته کنند و به [رای دهندگان] ببخشید «صعود کنندگان» دهن کجی کنند؟

گیل خبر: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد