نسخه موبایل
دی ۲۳, ۱۳۹۵ 240960 خبر سیاسی گیلان
رییس کل دادگستری استان گیلان:

نباید کسی به خود اجازه دهد سلیقه ای عمل کند

رییس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی دارای اصول و چهارچوب تعیین شده ای می باشد،گفت: نباید کسی به خود اجازه دهد که با میل خود و سلیقه ای عمل کند.

به گزارش گیل خبر، احمد سیاوش پور در همایش مشترک دادستان های گیلان با نهادهای نظامی، انتظامی و امنیتی استان با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، از زحمات و فداکاری های ایشان در طول سال های انقلاب و پس از آن به عنوان یک انقلابی برجسته قدردانی کرد.
وی تصریح کرد: استان گیلان به همت نهادی نظامی، انتظامی و امنیتی از امنیت مطلوبی برخوردار است و جرائم خشن کمتر در آن دیده می شود.

رییس کل دادگستری استان گیلان تبادل اطلاعات را در خصوص کشف جرم و مبارزه با فساد امری ضروری دانست و بر تشکیل جلسات مشترک منظم فی ما بین دستگاه قضایی و اطلاعاتی استان تاکید کرد.

این مقام ارشد قضایی با اشاره به اهمیت تعامل میان دادگستری و دستگاه های امنیتی استان گفت: تعامل و همکاری هرچه بهتر در این خصوص در روند رسیدگی به پرونده های قضایی بسیار موثر خواهد بود.

سیاوش پور با بیان اینکه همه مسئولان در مسیر خدمت به نظام اسلامی و ایجاد امنیت تلاش می کنند،اضافه کرد: همپوشانی و همدلی میان دستگاه های مرتبط راه وصول به موفقیت های بیشتر را هموار می کند.

وی قوه قضائیه را از ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: قضات و مسئولان قضایی نقش عمده ای در صیانت از حریم کشور ایفا می کنند.

این مقام ارشد قضایی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی دارای اصول و چهارچوب تعیین شده ای می باشد،گفت: نباید کسی به خود اجازه دهد که با میل خود و سلیقه ای عمل کند.

سیاوش پور منویات مقام معظم رهبری را فصل الخطاب و ملاک عمل همه مسئولین دانست و افزود: تشکیل چنین جلسات مشترکی مفید و کاربردی بوده و انتظار می رود که تداوم داشته باشد.

ایسنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد