نسخه موبایل
آذر ۲۳, ۱۳۹۵ 234232 خبر گیلان ورزشی
اینستانوشت:

پر افتخارانِ گیلانی ، تکواندو را دریابید

واقع نمی دانم با خاک پاشیدن به چشم کسانیکه کارنامه ای روشن با عضویت یا هدایت تیم ملی ای که بارها از نام و آوازه ایران و ایرانی آنهم با کسب قهرمانی های متعدد در رشته ای که آن را هنر دفاع با دست خالی می خوانند ، دفاع کرده و توانسته با این حال و روزی که از ورزش کشور سراغ داریم ، کرسی ارزشمندی هم در میان بزرگان فنی آن رشته در جهان کسب کنند ، چه چیزی عایدمان می شود ؟!

به گزارش گیل خبر، مهدی لطفی مجری و  نویسنده شبکه باران در پی نتایج اخیر تیم ملی تکواندوی ایران در صفحه اینستاگرام خود نوشت :
پر افتخارانِ گیلانی ، تکواندو را دریابید

img_1984
تا همین چند سال پیش هر وقت صحبت از مسابقات ورزشی در سطح آسیایی ، جهانی یا المپیک می شد علاوه بر چند مدال کشتی و وزنه برداری دلمان به مدالهای تکواندوی ایران خوش و گرم بود
گرمایی که مدتی است با کسب نتایج بسیار ضعیف در المپیک ریو ، فراری دادن استعدادهایی همچون ، رضا مهماندوست که سرمربی برتر جهان در سال ٢٠١۶ شد و حذف دیشب تیم ملی تکواندو در رقابت های جهانی آنهم با تجربه کردن اولین شکستش در تاریخ مقابل تیم ملی ترکیه به سرما تبدیل شده است !
این روزها حال و روز تکواندوی ایران چندان خوب نیست و اگرچه مدتی است که کاراته جور
تکواندو را می کشد ، اما استحقاق تکواندوی ایران و انتظار از آن بیش از اینهاست که امید است با تغییر انجام شده در سطح ریاست سازمان تیم های ملی تکواندو و اعمال سیاست های جدید به دوران طلایی خود باز گردد
اما تهران را که رها میکنیم گیلان هم این روزها شاهد سخنان و بر هم کنش هاییست که چندان شایسته نیست !
و بواقع نمی دانم با خاک پاشیدن به چشم کسانیکه کارنامه ای روشن با عضویت یا هدایت تیم ملی ای که بارها از نام و آوازه ایران و ایرانی آنهم با کسب قهرمانی های متعدد در رشته ای که آن را هنر دفاع با دست خالی می خوانند ، دفاع کرده و توانسته با این حال و روزی که از ورزش کشور سراغ داریم ، کرسی ارزشمندی هم در میان بزرگان فنی آن رشته در جهان کسب کنند ، چه چیزی عایدمان می شود ؟!
نمی دانم در هفته ای که وحدت می خوانیمش و زادروز پیامبر پیام آور مهربانی است ، چرا به جای تحکیم وحدت در تاتامی مدیریت استانی تکواندو ، توانمندی ها و استعدادهای رشته های دیگر را زیر سوال می بریم ؟!
زیبنده است ، اگر نیت خیر داریم و می توانیم چراغی دیگر برافروزیم نه اینکه چوب لای چرخ حرکت رو به جلوی دیگر رشته ها بگذاریم !
باشد شمار هیات های ورزشی پرفروغ مان هر روز بیشتر از دیروز گردد .
به امید روزی که سهم قابل توجهی از افتخارات ورزشی کسب شده ایران اسلامی ، آورده ی سرمربیان و مربیان و مدال آوران گیلانی آنهم در نتیجه سیاستگذاری های درست و اصولی روسای با تدبیر و بومی هیات های گیلان ، باشد
و باشد که پر افتخارانِ با تجربه گیلانی ، بار دیگر پرچم افتخار تکواندوی ایران و گیلان را بر فراز قله های افتخار نصب کنند

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx