نسخه موبایل
آبان ۵, ۱۳۹۵ 223197 خبر سیاسی گیلان
جمع آوری بنرهای سخنرانی حسن عباسی در لنگرود؛

مصاحبه منتسب به فرماندار: حسن عباسی را نمی شناسم/ یکی از برگزار کنندگان: شهرداری بی تقصیر است

قرار است حسن عباسی سخنران سیاسی  روز پنج‌شنبه جاری در مراسم پاسداشت خاطره سرداران شهید احمد مایلی، حسین املاکی و محمد ناظری که در مسجد کیاکلایه لنگرود برگزار می‌شود سخنرانی می‌کند.

به گزارش گیل خبر، با این حال جمع آوری بنرهای سخنرانی  وی توسط شهرداری رشت از سطح شهر لنگرود توسط شهرداری حاشیه های زیادی را به همراه داشته است.

سردار عبدالرضا شفائی یکی از عوامل برگزاری این مراسم به سایت لنگر خبرگفته است:  با توجه به شرایط موجود صبح چهارشنبه (۵ آبان ماه) درخواستی جهت نصب تعدادی از بنر سخنرانی به شهرداری ارسال شد که شهرداری با نظر موافق دستور مساعدت به معاونت شهری در خصوص نصب بنرها در شهر را داد.

وی افزود: علی‌رغم دستور مساعد شهرداری مبنی بر نصب بنرها در سطح شهر، پس از نصب یک بنر از نصب سایر بنرها جلوگیری شد که به نظر می‌رسد شهرداری لنگرود در خصوص نصب یا عدم نصب بنرهای سخنرانی حسن عباسی تحت‌فشار است.

بنرها مجوز شورای تامین ندارد

اما رقیه سروری عضو شورای شهر لنگرود در گفتگو با سایت  ۸دی در خصوص جمع شدن بنرهای اطلاع رسانی مراسم سخنرانی دکتر حسن عباسی در سطح شهر لنگروداظهار داشت: همه ی بنر های اطلاع رسانی سخنرانی دکتر عباسی جمع نشده است.
وی دلیل جمع شدن بنرها را عدم دریافت مجوز از شورای تامین شهرستان لنگرود عنوان کرد و افزود: شورای تامین مصوبه ای دارد که باید برای اطلاع رسانی مراسمات فرهنگی مذهبی از این شورا کسب مجوز کنند.

واکنش منتسب به فرماندار: آقای عباسی را نمی شناسم/ از وجود چنین برنامه ای خبر ندارم

به دنبال جمع آوری بنرها بعضی سایت های خبری مصاحبه ای از فرماندار لنگرود منتشر کردند که وی در این مصاحبه گفته حسن عباسی را نمی شناسد و از وجود چنین برنامه ای بی خبر است. با این حال نکته جالب در این مصاحبه این است که منبع اصلی نامعلوم است و مشخص نیست با کدام پایگاه خبری مصاحبه کرده است.

فرماندار لنگرود  در این مصاحبه گفت  بنده آقای عباسی را نمی شناسم و اصلا از وجود چنین برنامه ای خبر ندارم، شاید مجلس ترحیم باشد، مساجد معمولا پنجشنبه ها شلوغ است.

فرماندار لنگرود در پاسخ به این سوال که آیا شورای تامین بابت جمع آوری بنرهای سخنرانی حسن عباسی دستوری داده است اظهار داشت: بنده آقای عباسی را نمی شناسم و اصلا از وجود چنین برنامه ای خبر ندارم.

جوادپور با اشاره به اینکه برگزاری مراسم قاعده دارد افزود: هرکسی مراسمی دارد میاید می گوید من مراسم دارم من که از بروشور و آگهی اموات و اینها نمی توانم بفهمم که کسی مجلس دارد، من که در و دیوار را نمی خوانم.

وی با بیان اینکه فرماندار که نمی آید آگهی های روی در و دیوار را بخواند گفت: من اطلاع رسمی ندارم و اصلا نمی دانم موضوع وجود خارجی دارد یا نه، حالا شما می گویید شهرداری یا بخشداری… من اصلا خبر ندارم چه کسی دعوت کرده است، شاید مجلس ترحیم باشد، مساجد معمولا پنجشنبه ها شلوغ است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.
  1. محمد آبان ۶, ۱۳۹۵ ۱:۴۲ ق.ظ

    مصاحبه فرماندار با ٨دی بوده

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx