مجمع سالانه هیات تنیس روی میز گیلان برگزار شد / ابراهیم نجفی عضو هیات رئیسه شد

گیل خبر/ در تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱۶ مجمع عمومی سالانه هیات تنیس روی میز استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست جناب آقای دکتر قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی جمهوری اسلامی ایران و نیز با حضور آقای مجتبی موسی نژاد معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد گزارش مالی و عملکردی هیات تنیس روی میز جزو دستور کار بود که پس از ارایه مستندات و گزارش مالی توسط آقای سجاد پیری خزانه دار هیات استان و نیز گزارش مستند و مستدل آقای عارف احمدی فر رئیس هیات تنیس روی میز گیلان پیرامون عملکرد فنی و پشتیبانی و کسب امتیازات و قهرمانی ها مورد تایید و تصویب مجمع عمومی با اکثریت مطلق آرا قرار گرفت.
در این جلسه آقای احمدی فر ضمن تشریح عملکرد بیان داشت که برخی از رویدادهای پینگ پنگی پس از ۱۵ سال همچون میزبانی مسابقات کشوری و منطقه ای و نیز میزبانی لیگ دسته یک کشوری و صعود تیم آراد گیلان به لیگ برتر کشور و ارتقای رتبه گیلان در رده بندی استان ها از رتبه ۱۷ به ۹ کشور از افتخارات هیات گیلان بوده است.
در ادامه وی تصریح نمود که با تواضع کامل دست همه کسانی که خواهان ارتقاء این رشته ورزشی هستند را خواهد فشرد و‌ از همه افراد و برنامه ها استقبال خواهد نمود.
در این جلسه ریاست مجمع ضمن تایید عملکرد هیات استان گیلان « شفافیت » و « برنامه داشتن » را در کنار نگاه تخصصی هیات گیلان را از شاخصه های بارز این هیات دانست.
و همچنین عضویت آقای ابراهیم نجفی نماینده مجلس شورای اسلامی آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و‌ نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در هیات رئیسه هیات گیلان را بعنوان یک مزیت عالی و غیر قابل انکار دانست و تعامل هیات گیلان با نمایندگان مجلس جهت رشد و تعالی این رشته ورزشی را ستودنی دانست و یادآور شدند که سایر هیأت های استانی نیز باید از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت رشد و تعالی این رشته ورزشی بهرمند گردند.
گفتنی در این جلسه آقای ابراهیم نجفی نماینده مجلس شورای اسلامی آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اکثریت مطلق آرا بعنوان عضو هیات رئیسه هیات تنیس روی میز گیلان انتخاب شدند.
در حاشیه این مجمع از آقایان فرشید مختصری ( دبیر سابق هیات) ، حمید لطیفی ، خسرو بلالایی ، احمد معقولی ، مهدی عرفانی فر ، دکتر علی پور محک ، مهرداد غمخوار ، دکتر محمدجواد امینی ، بهروز عضدی ، و خانم ها مفرح دلیچه ای و فریبا قوام زاده بعنوان پیشکسوتان و افتخارات تنیس روی میز گیلان و از نام آوران گذشته این رشته ورزشی با اهدائ لوح تقدیر و تندیس تقدیر بعمل آمد.