گیل خبر/ مهرداد گودرزوند چگینی، رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در پیامی، با تبریک انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران، از نقش آفرینی گیلانیان در آفرینش حماسه‌ای دیگر قدردانی نمود.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
مردم انقلابی و ولایتمدار استان گیلان ، مرحله اول انتخابات ریاست‌جمهوری در نظام مقدس ما، با یاد شهیدی برگزار شد که سید و سالار شهدای خدمت بود. عزم و اراده‌ ملی مردم ما این بار نه فقط برای یک انتخاب که به منظور تداوم راه و طریق انقلاب اسلامی و امام و رهبری بود؛ انتخابی که در برابر چشم جهانیان جلوه‌گر شد و نشان داد که در ایران اسلامی مردم‌سالاری دینی یک جریان اصیل و الگوی حرکت کارگزاران است.

درود خدا بر شما مردم شریف استان که در مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری نیز ایران اسلامی را بار دیگر سرشار از غرور و افتخار کردید. به طور قطع و یقین پیروز این انتخابات مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. پانزدهم تیرماه، همانگونه که رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) فرمودند؛ مردم ما به عنوان امت اسلام در آزمون خیره‌کننده همه‌ قشرها، سلایق و گرایش‌های سیاسی در کنار هم به صحنه آمدند و دوشادوش یکدیگر به جمهوری اسلامی رأی اعتماد دادند.

اینجانب با تبریک پیروزی جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حسب وظیفه قانونی، شرعی و ملی خویش از همه مردم عزیز استان گیلان که در آفرینش حماسه‌ای دیگر نقش‌آفرینی کردند، قدردانی نموده و از حضرت ولی عصر(عج) ،طول عمر امام خامنه‌ای (مدظله‌ العالی)، علو درجات رئیس‌جمهور شهید، توفیقات رئیس‌جمهور منتخب و سرافرازی و سربلندی شما مردم عزیز را مسئلت دارم.

دکتر مهرداد گودرزوند چگینی
رئیس مجمع نمایندگان گیلان