دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خمام از شروع به  تخریب بنای مانع پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمام به دنبال بازدید رئیس کل دادگستری استان از این شهرستان خبر داد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان گیلان، حامد اصیلی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خمام از شروع به  تخریب بنای مانع پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمام به دنبال بازدید رئیس کل دادگستری استان از این شهرستان خبر داد.

 حامد اصیلی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خمام با اشاره به بازدید رئیس کل دادگستری استان از این شهرستان در روزهای گذشته اظهار داشت: به دلیل جانمایی ناصحیح مغازه های تجاری توسط شهرداری خمام در پیاده رو مشرف به ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بهره برداری از این مجتمع فرهنگی مدت ها به تاخیر افتاده بود.

وی با بیان اینکه رئیس کل دادگستری استان دستور تخریب ابنیه شهرداری را صادر کرد افزود: شهرداری خمام ضمن تمکین دستورات قضایی، راسا شروع به تخریب 8 واحد سازه را آغاز نموده و ظرف مدت 5 روز معبر کانون پرورش و فکری را پاکسازی کرده تا مقدمات بهره برداری از این مجتمع فرهنگی برای شهروندان مهیا گردد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : دادگستری گیلان

نظر شما:

security code