فرماندار آستانه اشرفیه، از فعال بودن ۱۴۲ شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد و گفت: شاهد مشارکت پرشور و چشمگیر مردم در انتخابات در راستای تاکیدات رهبر انقلاب هستیم.

گیل خبر/ خسرو آرنگ در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای شهرستان آستانه اشرفیه در گفت وگو با خبرنگارما، با اشاره به مشارکت پرشور و چشمگیر مردم این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مردم در راستای تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح این مشارکت را رقم زدند.
وی از آمادگی کامل شهرستان و فراهم بودن شرایط اخذ رای از مردم خبر داد و خاطرنشان کرد: در شهرستان آستانه اشرفیه ۱۴۲ شعبه اخذ رای در حال جمع آوری آرای مردم هستند.
فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه بیش از ۲۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی و نظارتی و انتظامی و امنیتی فرایند برگزاری انتخابات را بر عهده دارند، تصریح کرد: شاهد استقبال مردم از انتخابات هستیم و زمینه ثبت مشارکت حداکثری فراهم است.
آرنگ یادآور شد: از مردم انتظار داریم هرچه سریع تر پای صندوق های رای حاضر شوند و با رای خودشان پیام روشن ادامه راه انقلاب و نظام اسلامی را به دنیا مخابره کنند و مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.
وی در پایان به انصراف دو کاندیدا از مجموع ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: رقابت بین چهار کاندیدا در جریان است و مردم فقط باید به این افراد رای دهند.