رئیس دادگستری رودسر: دستگاه قضایی در برطرف کردن موانع و مشکلات بخش تولید و اشتغال، در کنار واحدهای تولیدی و صنعتی خواهد بود

گیل خبر/ فردین امیری، رئیس دادگستری شهرستان رودسر ، 4 تیرماه در جریان بازدید از کارخانه آرد رودسر، اظهار کرد: دستگاه قضایی در برطرف کردن موانع و مشکلات بخش تولید و اشتغال، در کنار واحدهای تولیدی و صنعتی خواهد بود.

وی یکی از وظایف دستگاه قضایی را حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی دانست و افزود: همه تلاشمان را برای حمایت این واحدها خصوصا واحدهایی مانند این کارخانه آرد که با ارزاق اولیه مردم سر و کار دارد، خواهیم کرد.

رئیس دادگستری رودسر با بیان اینکه مشکل خرید تجهیزات جدید این واحد در جریان بازدیدهای قبلی رفع شده است، گفت: برخی از واحدها با مشکل اعتبار مواجه هستند و لذا آمادگی داریم طی جلساتی با روسای بانک ها، مشکل اعتبار این واحدها را حل کرده تا به روند تولید بازگردند، زیرا وظیفه همه ماست که پای تولید باشیم تا چرخ اقتصاد کشور بچرخد.

محمدتقی هادی پور، مدیرعامل شرکت آرد تجارت رودسر نیز، با بیان اینکه این کارخانه با اشتغالزایی برای 100 نفر جزو 10 کارخانه برتر در سطح کشور است، اظهار کرد: ظرفیت تخلیه روزانه گندم در این کارخانه بین 45 تا 100 تریلی است.

وی از نصب و راه اندازی دستگاه مغز گندم گیر دو طبقه با اعتبار بالغ بر 3.5 میلیارد تومانی در راستای ارتقای کیفیت آرد و رضایتمندی مردم خبر داد و خاطرنشان کرد: ظرفیت تولید آرد این کارخانه 350 تن در روز می باشد و 10 سیلوی 2500 تنی ذخیره گندم و هشت سیلوی 150 تنی ذخیره سازی آرد داریم.
مدیرعامل شرکت آرد تجارت رودسر، توزیع آرد این کارخانه در روز را بین 220 تا 280 تن دانست و تاکید کرد: سه نوع آرد از جمله نول، ستاره و سبوس گرفته را تولید می کنیم و در آینده نزدیک، تولید آرد کامل را در سطح استان در دستور کار داریم.