محمدحسن عاقل منش در نطق پیش از دستور شورای اسلامی شهر رشت:
۱۴۰۳/۰۴/۰۵ ۰۹:۵۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

 پرداخت حقوق کارگران CNG باید انجام شود/ با تبعیت از منویات رهبری می توانیم با حضور در پای صندوق های رای آینده درخشانی را برای کشور رقم بزنیم.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی شهر رشت در جلسه علنی شورا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و تبریک هفته قوه قضائیه اظهار کرد: هفته قوه قضائیه را به تمامی فعالان این عرصه که با هدف اجرای عدالت در جامعه در تلاشند تبریک میگویم.


وی با تبریک پیشاپیش به مناسبت عید سعید غدیر خم افزود: پیامبر گرامی اسلام  حضرت محمد (ص) در واقعه غدیر فرمودند: هر کسی من مولای او هستم بعد از من علی مولای او است و من قصد دارم ارتباط واقعه غدیر را با انتخابات بگویم و اگر امروز در هشتم تیرماه با حضور پرشور و انتخاب اصلح  لبیک بگوییم واقعه حادثه بعد از غدیر تکرار نمی شود و با تبعیت از منویات رهبری میتوانیم با حضور در پای صندوق های رای آینده درخشانی را برای کشور رقم بزنیم.


عضو شورای اسلامی شهر رشت با ابراز گلایه از وضعیت CNG تصریح کرد: گویا قرار است به زودی پاکت های مناقصه مربوط به این مهم انجام شود و متاسفانه گویا چند ماه است که کارگران این بخش حقوق خود را دریافت نکرده و حتی حق بیمه هایشان نیز پرداخت نشده است.


عاقل منش با تسلیت فوت آقای مهندس کهالی شهردار پیشین یکی از مناطق رشت و شهردار سابق لاهیجان از خدمات ارزشمند وی اشاره کرد و به خانواده وی تسلیت گفت و بیان کرد حادثه تلخ بیمارستان قائم رشت نیز که منجر به فوت تعدادی از هموطنان شد را تسلیت میگویم.


وی به اجرای طرح مهم ممیزی املاک در رشت اشاره کرد و گفت: این مهم موجب ایجاد درآمد پایدار برای رشت می شود و انتظار داریم کلیه عوامل مختلف در شهرداری های مناطق در این حوزه همکاری کنند تا انشاالله نتایج خوبی کسب شود و اعضای شورا نیز نظارت های لازم را در اجرای این پروژه دارند.


عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه گویا هنوز نقشه های هوایی در اختیار اجرا کنندگان طرح ممیزی قرار نگرفته است بیان کرد: انشاالله با رفع نیازمندی های مربوطه این طرح به بهترین نحو اجرایی شود.