۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۱۳:۱۳ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
درخشش پینگ پنگ بازان جوان گیلانی در مسابقات قهرمانی منطقه۲ کشور

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس روی میز استان گیلان؛ در پایان مسابقات منطقه۲ کشور که با حضور ۴۷بازیکن از ۳استان گیلان، گلستان و مازندران به میزبانی گیلانی ها در شهرستان رشت سالن شهید عضدی مجموعه ورزشی یادگار امام در تاریخ ۱۴۰۳/۴/۱برگزار شد، جواد حلیمی قهرمان و کمیل نیک نژاد و مهبد نظری مقام سوم مشترک را کسب کردند.


 ضمنا در پایان مقام‌های اول تا شانزدهم به شرح زیر معرفی شدند:

مقام اول:جواد حلیمی (گیلان)

مقام دوم: علی اکبرحسینی نسب(مازندران)

مقام سوم مشترک: کمیل نیک نژاد و مهبد نظری (گیلان)

پنجم: محمد رضا حسینی نسب(مازندران) ششم: محمد رضا مولایی (مازندران) هفتم: علیرضا فرهادی (مازندران) هشتم: نیما نقوی (مازندران ) نهم: یوسف رحیمی (گلستان) دهم: سپهر ذبیحی یازدهم: پارسا حاجی پوردوازدهم: امیر رضا قاسمی (گیلان) سیزدهم:کسری رخساری(مازندران) چهاردهم:پویان بریجانی پانزدهم:مصطفی یگانگی (گیلان) شانزدهم:طاها غلامپور(گیلان)


سرداور مسابقات: مهدی عرفانی فر 

کمک داور: آقای کاظم معصومی 


در پایان با حضور سرپرست دبیر هیئت تنیس روی میز استان گیلان منصور مسعودی و همچنین جمعی از پیشکسوتان و ورزشکاران وجمعی از تماشاگران پور شور گیلانی مراسم اهدای جوایز صورت گرفت.

آنچکه در این رویداد بیش از همه ظهور و بروز داشت، اعتماد به نفس قابل توجه در بازیکنان گیلانی بود، اعتماد بنفسی که  از میزبانی و بازی در خانه خود حاصل میشد. البته این میزبانی و اعتماد به نفس نتایج بسیار خوبی هم بهمراه داشت، کسب مقام اولی و دو نفر مقام  سومی مشترک و یک کسب سهمیه دیگر غیر از این مقام ها جهت حضور در مسابقات کشوری.


تردیدی وجود ندارد که اگر در یکسال اخیر بستر این گونه  میزبانی ها بلحاظ لجستیکی و سخت افزاری مهیا نمیشد قطعاً این نتایج مطلوب هم بدست نمی آمد.


شایسته است بدور از هرگونه نقد غیر منصفانه و شخصی بواسطه این گونه  اقدامات در خور تحسین، دست مسئولین و ارکان هیات تنیس روی گیلان را به گرمی فشرد و بطور ویژه از آنان قدردانی کرد.