معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان خبر داد؛
۱۴۰۳/۰۴/۰۲ ۱۸:۳۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ حمید ربیعی پور، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان امروز ۲ تیر ۱۴۰۳ از برگزاری بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان گیلان در دهکده ساحلی انزلی خبر داد.

ربیعی‌پور با اشاره به این که امسال استان گیلان میزبان ۴ رشته ورزشی مختلف است افزود: تاریخ شروع مسابقات ورزشی از ۴ تیرماه لغایت ۱۲ تیرماه می‌باشد و گیلان در این المپیاد ورزشی میزبان ۲۷ استان و بیش از ۴۲۰ شرکت کننده است.

ربیعی‌پور با تاکید بر اینکه مسابقات آمادگی جسمانی بانوان با شرکت ۲۸ استان و حضور ۱۳۴ نفر در انزلی برگزار می‌شود، افزود: همچنین رشته شنای بانوان نیز با شرکت ۱۹ تیم استانی و حضور ۷۴ نفر برگزار می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به این که شرکت کنندگان استان گیلان در این مسابقات مجموعا ۱۶ نفر می‌باشد افزود: هدف میزبانی این مسابقات، علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و افزایش انگیزه ورزش بین پرسنل استانی است، با میزبانی مسئولین ستادی نیز و بتوانیم منابع و منافعی برای امکانات ورزشی استان برخوردار شویم.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت درمان تأمین اجتماعی گیلان در پایان با اشاره به برپایی تور گردشگری انزلی گردی برای شرکت کنندگان المپیاد ورزشی خبر داد و افزود: برای اقامت تیم‌های آقایان در شهرک دهکده ساحلی ۵۴ واحد در نظر گرفته شده است.