پاسخ دندان شکن به جنایات رژیم جعلی صهیونیستی
۱۴۰۳/۰۱/۱۷ ۰۹:۰۰ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان ضمن محکوم کردن اقدام اخیر رژیم تروریست صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت سرداران و مستشاران ایرانی، مردم شهید پرور گیلان و جامعه صنعت و کارآفرینان را به حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

گیل خبر/ مهدی محبوبی در این بیانیه چنین آورده است؛

« بسم الله الرحمن الرحیم
روز جهانی قدس مصادف با آخرین جمعه­ ماه مبارک رمضان هر سال، در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ به ابتکار امام خمینی (ره) و در حمایت از ملت مظلوم و آرمان فلسطین، نامگذاری شده تا مرحله جدیدی از همبستگی با مردم فلسطین آغاز گردد. از این رو، روز قدس جلوه ­ای بی ­نظیر از اتحاد مسلمانان برای محکوم کردن جنایت­ ها و تقبیح خوی نژادپرستانه و ضد بشری صهیونیست ­ها، و نماد مقاومت است. بدون شک تأسیس رژیم نامشروع و جعلی صهیونیستی از سال 1947 تاکنون به مهم ­ترین عامل بی ­ثباتی و ناامنی منطقه مبدل گشته است. مردم مظلوم و مقاوم فلسطین خصوصا غزه قهرمان، با حمایت مسلمانان و انسان‌های آزاده جهان در مقابل این ظلم بزرگ ایستادگی کرده اند که برپایی هر چه باشکوهتر این راهپیمایی به معنای حمایت بیشتر از این ملت مظلوم بوده و پیام رسایی برای استکبار جهانیست که ظلم و غصب، تجاوز و آدم‌کشی همواره محکوم به شکست است.
البته قطعا پاسخ به جنایات رژیم جعلی اسراییل با دستور و پیام روشن مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای « مد ظله العالی » کوبنده و دندان شکن خواهد بود و لرزه بر اندام دشمنان نظام و اسلام خواهد انداخت.
و العاقبت للمتقین
مهدی محبوبی حسن کیاده
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان»