۱۴۰۳/۰۳/۲۷ ۲۱:۴۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

در راستای فضای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، پنج مناظره چهار ساعته از شبکه یک سیما تهیه و پخش خواهد شد. اولین مناظره فردا؛ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ با حضور شش کاندیدای این انتخابات برگزار خواهد شد.

گیل خبر/ به نقل از انتخاب: در راستای فضای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، پنج مناظره چهار ساعته از شبکه یک سیما تهیه و پخش خواهد شد. اولین مناظره فردا؛ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ با حضور شش کاندیدای این انتخابات برگزار خواهد شد.

 
 گفته شده است که این مناظرات با تفاوت‌هایی در محتوا و نحوه اجرا و همچنین زمان پخش، نسبت به دوره‌های قبل این مناظره‌ها با اجرای مهدی خسروی گوینده خبر همراه خواهد بود.
 
طبق جدول پخش تنظیم شده توسط صداوسیما، مناظره‌ها در تاریخ‌های زیر برگزار خواهد شد:
 
مناظره اول    دوشنبه    ۲۸ خرداد۱۴۰۳    ۲۰تا ۲۴
مناظره دوم    پنجشنبه    ۳۱ خرداد ۱۴۰۳    ۲۰ تا ۲۴
مناظره سوم    جمعه     ۱ تیر ۱۴۰۳    ۲۰ تا ۲۴
مناظره چهارم    دوشنبه    ۴ تیر ۱۴۰۳    ۲۰ تا ۲۴
مناظره پنجم    سه شنبه    ۵ تیر ۱۴۰۳    ۱۲:۳۰ تا ۱۶
 
اعلام شده است که در پاسخ به درخواست مردم،  هیئات مذهبی و تشکل‌های مردمی برگزار کننده جشن عظیم غدیر و به منظور بهره‌مندی مردم از مشاهده آخرین مناظره و شرکت در این جشن پرشکوه، ساعت برگزاری مناظره پنجم در روز سه شنبه ۵ تیر، از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه تا ۱۶ پخش خواهد شد. 
 
گفتنی است همزمان با شبکه یک سیما این مناظره ها به صورت زنده با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت روی آنتن می روند. همچنین شبکه جام جم نیز این مناظره ها را به صورت زنده پخش خواهد کرد.