۱۴۰۳/۰۳/۲۶ ۱۳:۵۲ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از روز ۲۶ خرداد ماه از طریق my.medu.ir قابل دریافت است.

گیل خبر/ به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گیلان، حسین نظری با اعلام این خبر گفت: چنانچه داوطلبی برای دریافت کارت مراجعه کرد و با پیام "شما وجه ثبت نام را پرداخت نکرده اید "مواجه شد باید وجه را پرداخت و کارت را دریافت کند. وی افزود: دانش آموزانی که کارت ورود به جلسه آنها عکس دار نباشد، لازم است با همراه داشتن کارت و یک قطعه عکس به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه تا مدرسه نسبت به الصاق عکس و درج مهر مدرسه بر روی عکس اقدام کنند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان خاطرنشان کرد: داوطلبان در صورتی که به هر دلیل تا روز آزمون موفق به این کار نشدند، فقط کافیست در روز آزمون با یک مدرک شناسایی عکس دار به حوزه امتحانی خود مراجعه کنند تا احراز هویت توسط عوامل حوزه انجام شود و به سالن برگزاری آزمون وارد شوند.

گفتنی است شروع فرایند آزمون ورود به پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان روز پنجشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۰ صبح و شروع فرآیند آزمون ورود به پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی روز جمعه ساعت ۸ صبح خواهد بود.