رپورتاژ خبری
۱۴۰۳/۰۳/۲۳ ۰۸:۴۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه

در انتخاب یک برند برای خرید لوازم برقی خانگی شما باید به دو فاکتور توجه داشته باشید. ابتدا از کیفیت محصولات برند مربوطه مطمئن شوید. سپس بررسی نمایید آیا این برند نمایندگی‌های تعمیرات را در اقصی نقاط کشور تاسیس کرده است یا خیر. خبر خوش به مشتریان برندهای ال جی، اسنوا و دوو اینکه با خیال آسوده می‌توانند تحت نظر نمایندگی ال جی در رشت، نمایندگی اسنوا در رشت و نمایندگی دوو در رشت خدمات مربوط به تعمیرات و حتی راه‌اندازی وسایل برقی خود را دریافت نمایند. در این مطلب با ما همراه باشید تا خدمات این مراکز را برای شما توضیح دهیم

خدمات نمایندگی ال جی در رشت

 • از خدمات تعمیرکار سیار بهره‌مند شوید.

فرض کنیم یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی و یا ماشین ظرفشویی شما خراب شده است. قطعاً جابجا کردن این وسایل برقی، دردسر زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. حین جابجایی نیز ممکن است آسیب‌های بیشتری به دستگاه وارد شود. به همین دلیل نمایندگی ال جی در رشت خدمات تعمیرات در محل را در نظر گرفته است. هر کدام از وسایل برقی شما که خراب شد در خانه می‌توانید شاهد تعمیرات آن باشید.

 • کیفیت بالا را با نمایندگی ال جی تجربه کنید.

از آنجایی که تمامی افراد حاضر در نمایندگی ال جی در رشت متخصص هستند و به سیستم طراحی لوازم برقی ال جی تسلط دارند، به همین دلیل با یک نگاه می‌توانند به طور دقیق عیب رخ داده در دستگاه را شناسایی کرده و آن را برطرف کنند.

 • تمامی خدمات با گارانتی ارائه می‌شود.

این موضوع برای همه مشتریان اهمیت دارد که اگر دوباره همان خرابی در دستگاه اتفاق افتاد، بتوانند موضوع را به نمایندگی اطلاع داده و از خدمات رایگان بهره‌مند شوند. در همین راستا نمایندگی ال جی در رشت ضمانتنامه با اعتبار طولانی را برای خدمات خود ارائه می‌کند. در صورتی که در مدت اعتبار ضمانتنامه دوباره شاهد خرابی وسیله بودید، می‌توانید به نمایندگی اطلاع دهید تا تعمیرکار به صورت رایگان تعمیرات را برای شما انجام دهد.

 • از تعویض قطعات نگران نباشید.

درست است که قطعات چینی زیادی در بازار وجود دارد ولی نمایندگی ال جی در رشت متعهد است قطعات اورجینال دارای گارانتی را استفاده کند تا به سلامت و کارایی دستگاه آسیب وارد نشود.

 • ما در هر زمان از شبانه روز در خدمت شما هستیم.

نمایندگی ال جی در رشت در راستای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان، پاسخگویی ۲۴ ساعته را در نظر گرفته است. در هر زمان از شبانه روز به صورت آنلاین یا تلفنی می‌توانید با کارشناسان در ارتباط باشید تا به سوالات شما پاسخ دهند. در صورتی که نیاز به تعمیرات بود در اولین زمان ممکن تعمیرکار به محل اعزام خواهد شد.

نمایندگی اسنوا در رشت

خدمات نمایندگی اسنوا در رشت

برند اسنوا یکی از برندهای معروف در ایران است که به خصوص در چند سال اخیر شهرت بیشتری پیدا کرده است .نمایندگی‌های متعددی از این برند در اقص نقاط ایران راه‌اندازی شده و من جمله می‌توان به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در رشت اشاره کرد. خدمات این مرکز به شرح زیر می‌باشد:

 • نمایندگی اسنوا در رشت مشاوره رایگان را در نظر گرفته است تا اگر بعد از گزارش مشتری، مشخص شد عیب سطحی است و خود مشتری می‌تواند آن را برطرف کند، مشاورین متخصص در نمایندگی اسنوا در رشت به صورت تلفنی یا آنلاین و بدون دریافت هزینه، آن‌ها را راهنمایی کند تا خودشان بتوانند وسیله را به راه بیندازند.
 • تمامی افرادی که در نمایندگی اسنوا در رشت حاضر هستند، دوره‌های تخصصی برای آشنایی با وسایل برقی برند اسنوا را سپری کرده‌اند. پس در عیب یابی، دقت و سرعت بالایی دارند.
 • این مرکز به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد. پس در هر زمان از شبانه روز که به کمک نیاز داشتید، می‌توانید بر روی کمک نمایندگی اسنوا در رشت حساب کنید.
 • خدمات در محل برای شما ارائه می‌گردد. فرقی نمی‌کند کدام یک از لوازم برقی خراب شده است. نمایندگی اسنوا در رشت در اولین فرصت تکنسین را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهد کرد.
 • تمامی خدماتی که شما از نمایندگی دریافت می‌کنید با گارانتی می‌باشد. بنابراین اگر وسیله برقی دوباره خراب شد و گارانتی اعتبار داشت، می‌توانید از خدمات رایگان بهره‌مند شوید.
 • اگر ضمانت‌نامه دستگاه معیوب منقضی نشده باشد، هزینه‌ها برای شما نصف خواهد شد.
 • اگر قطعه‌ای در دستگاه سوخته باشد، تعمیرکاران موظف هستند این قطعه سوخته را با یک نوع اصل و دارای ضمانتنامه جایگزین کنند تا شما مطمئن باشید قطعات اورجینال و نه قطعات چینی برای دستگاه استفاده شده است.

خدمات نمایندگی دوو در رشت

 • اگر شما وسایل برقی دوو را خریداری کرده‌اید و ساکن رشت هستید، آیا می‌دانید نمایندگی دوو در رشت وظیفه راه‌اندازی وسایل برقی را بر عهده می‌گیرد؟
 • آیا می‌دانید این مرکز تعمیرکار سیار را برای ارائه خدمات در محل برای مشتریان در نظر گرفته تا نیاز به جابجایی وسیله برقی نباشد؟
 • خدمات نمایندگی دوو در رشت به صورت تضمین شده با اعتبار طولانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
 • تعمیرات توسط تعمیرکارانی انجام می‌شود که دوره‌های تخصصی را پشت سر گذاشته و کاملاً بر روی وسیله برقی دوو تسلط دارند.
 • هزینه تعمیرات طبق نرخ اتحادیه محاسبه می‌شود.
 • اگر گارانتی وسیله معیوب دارای اعتبار باشد، تخفیف‌های بسیار خوبی عاید شما خواهد شد.
 • پاسخگویی ۲۴ ساعته برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

کلام آخر

گروه تعمیرکار، مجموعه‌ای از افراد متخصص و حرفه‌ای است که تمامی خدمات مربوط به نمایندگی دوو در رشت، نمایندگی اسنوا در رشت و نمایندگی ال جی در رشت را برای شما عزیزان ارائه می‌کند. شما می‌توانید با مجموعه تعمیرکار تماس بگیرید و آدرس خود را در اختیار افراد حاضر در این مجموعه قرار دهید تا در اولین فرصت ممکن که در منزل حضور داشتید، تعمیرکار برای تعمیرات حضوری مراجعه کند. تیم مهندسی تعمیرکار به صورت تضمین شده خدمات را برای شما عزیزان ارائه می‌کند. پس نگرانی از بابت کیفیت کار نداشته باشید .