۱۴۰۳/۰۳/۲۲ ۱۷:۲۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

یک مرکز غیرقانونی تحت عنوان مزون که ارائه دهنده خدمات پوست، مو و زیبایی بود توسط کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه پلمب شد.

گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ دکتر زهره تیموری _ مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه اظهار کرد: پیرو گزارشات واصله مردمی و ثبت در سامانه 190 طی بازدید کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه یک مزون بدون مجوز قانونی و با افراد غیر پزشک اقدام به دخالت در امر پزشکی در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی و سولار می کرد شناسایی و پلمب شد.

وی گفت: وسایل و تجهیزات در مرکز غیرمجاز یادشده پس از انجام مراحل قانونی و با دستور مقام قضائی و حضور نماینده اداره اماکن وکارشناسان نظارت بر درمان ضبط شده و به منظور صیانت از سلامت مردم، مباشران این مرکز به مراجع قضائی معرفی شدند.

دکتر تیموری بیان کرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اقدامات پیشگیرانه وبازرسی های مستمر اجازه فعالیت و اقدامات غیرقانونی به افراد سودجوی که موجبات تهدید علیه سلامت هموطنان را فراهم می نمایند را نخواهد داد و هیچگونه مماشاتی با متخلفان صورت نخواهد گرفت وبرابری موازین قانونی با متخلفان برخورد خواهدشد .