رپورتاژ خبری
۱۴۰۳/۰۳/۰۹ ۱۱:۳۹ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

فایبرمکس نماینده اصلی فناپ تلکام در شهر رشت، ثبت‌نام برای ارائه سرویس پر سرعت اینترنت فیبر نوری را آغاز کرده است. سرویس فیبر نوری فناپ تلکام تنها سرویس ارائه شده تا سقف ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه است. بنظر می‌رسد فایبر مکس فناپ تلکام، جدی‌ترین رقیب تانوما (سرویس پر سرعت فیبر نوری مخابرات) محسوب می‌شود.

در حال حاضر سرویس فیبر نوری فایبرمکس فناپ تلکام در محدوده خیابان ۱۲۳، خیابان میخک، خیابان ۱۲۵، خیابان ۱۱۹، خیابان ۱۲۱، خیابان ۱۵۶ و خیابان ۱۵۸ حد فاصل بلوار گلایل تا بلوار سمیه و چندین محله دیگر قابل ارائه است.

طبق اعلام روابط عمو‌می‌فایبرمکس، بزودی بسیاری از مناطق شهر رشت تحت پوشش سرویس فیبر نوری فناپ تلکام قرار خواهد گرفت. از این رو، متقاضیان سرویس فیبر نروی فایبرمکس می‌توانند از طریق مراجعه به وبسایت fibermax.ir برای پیش ثبت‌نام سرویس ۱۰۰۰ مگابیت اقدام نمایند.

درباره سرویس پر سرعت اینترنت فیبر نوری

اینترنت فیبر نوری جدیدترین و بهترین فناوری برای ارائه اینترنت پرسرعت به منازل و مشاغل است. به جای استفاده از سیم‌کشی مسی مانند کابل‌های سنتی یا اتصالات DSL، فیبر از رشته‌های نازک موی شیشه‌ای خالص برای انتقال داده‌ها با استفاده از پالس‌های نور استفاده می‌کند. این زیرساخت پیشرفته، سرعت دانلود و آپلود شگفت انگیزی را امکان پذیر ‌می‌کند که فناوری‌های قدی‌می‌تر را کاهش ‌می‌دهد.

اینترنت فیبر یک راه حل ایده آل برای خانواده‌ها و مشاغل با نیازهای پهنای باند سنگین است. بسته‌های فیبر به طور معمول سرعت‌های گیگابیت را ارائه می‌کنند - تا 20 برابر سریع‌تر از متوسط ​​اتصال پهن باند در ایالات متحده. این سرعت شگفت‌انگیز به این معنی است که کل خانواده می‌توانند ویدیوهای 4K را پخش کنند، بازی‌های آنلاین و کنفرانس ویدیویی را به طور همزمان بدون هیچ مشکلی در عملکرد پخش کنند. فیبر برای مشاغل، انتقال سریع فایل، تماس‌های ویدیویی شفاف و توانایی بهره‌گیری از برنامه‌ها و سرویس‌های مبتنی بر ابر را تضمین می‌کند.

مزیت اصلی فیبر نسبت به اینترنت قدی‌می‌مانند DSL و کابل کواکسیال سرعت و قابلیت اطمینان باورنکردنی آن است. از آنجایی که سیگنال‌های نوری در مقایسه با الکتریسیته روی مس، از دست دادن داده‌های بسیار کمتری را در فواصل طولانی تجربه می‌کنند، فیبر می‌تواند عملکرد بهینه را برای مایل‌ها بدون تقویت‌کننده حفظ کند. فیبر همچنین کمتر در معرض تداخل محیطی است که ‌می‌تواند سایر اتصالات را تخریب کند. با پهنای باند مقاوم در آینده که قادر به سرعت چند گیگابیتی است، فیبر شهرها و شهرک‌ها را برای تقاضاهای روزافزون دیجیتالی فردا قرار ‌می‌دهد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code