حقیقت پور، مشاور لاریجانی:
۱۴۰۳/۰۳/۰۵ ۱۲:۴۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

منصور حقیقت پور مشاور علی لاریجانی درباره نامزدی احتمالی در انتخباات زودهنگام ریاست جمهوری می گوید یک آدم عاقل نباید از یک سوراخ چندبار گزیده شود. ایشان در حال بررسی است که گزیده نشود. او در عین حال درباره احتمال گشایش‌های سیاسی در انتخابات تاکید کرد: ما اتفاقی ندیدیم که گویای باز شدن فضا باشد.

گیل خبر/ به گزارش انتخاب؛ منصور حقیقت پور مشاور علی لاریجانی درباره نامزدی احتمالی در انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری می گوید یک آدم عاقل نباید از یک سوراخ چندبار گزیده شود. ایشان در حال بررسی است که گزیده نشود.

منصور حقیقت پور، فعال سیاسی اصولگرا، درباره ادعا‌های انتخاباتی درباره لاریجانی به «انتخاب» گفت: در خانه عروس خیلی صحبت است، اما در خانه داماد خبری نیست.

او در رابطه با کاندید شدن لاریجانی اظهار داشت: یک آدم عاقل نباید از یک سوراخ چندبار گزیده شود. ایشان در حال بررسی است که گزیده نشود.

نماینده اسبق مجلس درباره احتمال گشایش‌های سیاسی برای جناح‌های سیاسی در انتخابات اشاره کرد: شواهدی مبنی بر باز شدن فضا مشاهده نمی‌کنیم. ما اتفاقی ندیدیم که گویای باز شدن فضا باشد. البته باید وحدتی که بین مردم به وجود آمده را حفظ کنند.

وی درباره میزان احتمالی مشارکت بیان کرد: با توجه به اینکه شرایط خاصی داریم، مقدمات یک انتخابات رقابتی و مشارکتی باید فراهم شود، چون مردم آمادگی مشارکت دارند. اگر بگذارند جریانات مستقل طراحی برای انتخابات داشته باشند، ۵۰ درصد پای صندوق می‌آیند.

حقیقت پور در رابطه با تضاد در میان اردوگاه اصولگرایی گفت: جریان اصولگرا با سه شاخه حضور پیدا خواهد کرد. آنچه در انتخابات مجلس اتفاق افتاد در ریاست جمهوری هم رخ می‌دهد. جریان اصولگرا سه شاخه خواهد شد و نمایندگان خاص خود را معرفی می‌کنند. باید اصلاح طلبان و مستقلین هم بیایند. الان مردم بعد از این اتفاق دل‌هایشان به یکدیگر نزدیک شده است. حتی غیرسیاسی‌ها هم سیاه پوشیدند. فضا از نظر رای‌آوری مناسب است.