گیل خبر/ پیام تسلیت مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان گیلان در پی شهادت شهید جمهور، خادم الرضا سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و هیئت همراه
محمدرضا نجفی شعاع مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گیلان ضمن ارسال پیامی، شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان را در حین انجام خدمت به مردم شریف ایران تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
در نهایت تالم و تأثر شهادت شهید جمهور، آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان که در حین انجام وظیفه و خدمت به مردم شریف ایران به فیض شهادت نائل گردیده اند را محضر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای، مردم شریف ایران ،و خانواده های معظم ایشان تسلیت گفته و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت دارم. آن مرد الهی و خادم الرضا شایسته و واقعی ملت همه عمر پربرکت خویش را در راه خدمتگزاری به ‌نظام مقدس اسلامی و اعتلای دین و انقلاب سپری کرد و بدون شک شهادت والاترین اجر و پاداش برای سال‌ها مجاهدت خالصانه و تلاش خستگی‌ناپذیر و جهادی این شهید عالی‌قدر عرصه مقدس خدمت بود و به‌یقین نام و یاد نیک این خدمتگزار صدیق و دلسوز نظام اسلامی برای همیشه در خاطر شریف مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند. اینجانب ضمن ابراز تاسف و تالم از این ضایعه تلخ و جانکاه، از درگاه خداوند متعال، رحمت و غفران واسعه برای رئیس‌جمهور فقید و دیگر شهیدان والامقام این سانحه و صبر جمیل و اجر جزیل برای مردم شریف ایران و خانواده مکرم و بازماندگان این عزیزان ازدست‌رفته را مسئلت می‌نمایم. امیدوارم روح مطهر سید محرومان با روح جد بزرگوارشان حضرت سیدالشهدا و شهدای مظلوم کربلا محشور گردد.
محمدرضا نجفی شعاع
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان گیلان
31 اردیبهشت 1403