به مناسبت هفته معلم،گردهمایی آموزگاران و دانش آموختگان دبیرستان ماندگار شهید بهشتی رشت

گیل خبر/ گردهمایی با حضور آموزگاران و دانش‌آموختگان دبیرستان ماندگار شهید بهشتی رشت در تالار پاسارگاد رشت برگزار شد تا از تلاش‌ها و کوشش‌های این بزرگواران که یقینا حق بزرگی به گردن دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان دارند قدردانی به عمل آید.


همراه با تجلیل از دبیران مدرسه ماندگار شاهپور شایسته‌تر دیدیم تا با مشارکت دانش‌آموختگان مدرسه ماندگار فروغ، قدردان دبیران این مدرسه نیز بوده و از آنان هم دعوت به عمل آوریم تا مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرند.

از آن جایی که تراکم جمعیتی دانش‌آموختگانی که برگزار کننده این مراسم هستند مربوط به سال‌های ۷۰‌ و ماقبل آن است لذا بدیهی است که معلمان این دانش‌اموختگان، که به مراسم دعوت می‌شوند متعلق به دهه‌های ۶۰ و ماقبل آن باشند.

هزینه‌های این جشن فرخنده، علاوه بر همیاری دانش‌آموختگان دو مدرسه، عزیزان بزرگوار از جمله آقایان مهندس سیامک صدر و آقای جهانی، و آقای مهندس فرشاد امیرمستوفیان و همچنین دوستان مدرسه پروفسور سمیعی و دبیرستان آینده تامین نمودند که جا دارد از همه‌ی آنها سپاسگزاری نماییم.

علاوه بر دبیران مدارس ماندگار شاهپور و فروغ، تعدادی از دبیران شاخص مدارس مختلف از جمله مدرسه پروفسور سمیعی، دبیرستان آینده و ... نیز در این مراسم حضور داشتند و همانند سنوات گذشته تعدادی از فعالان فرهنگی، هنرمندان، و شاعران هم به این مراسم دعوت شدند.

همچنین انجمن دانش‌آموختگان دبیرستان ماندگار فروغ در نظر دارد به مناسبت ۱۲۰ سالگی تاسیس مدرسه فروغ، مراسمی در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برگزار نماید.