۱۴۰۳/۰۲/۲۵ ۱۰:۰۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه
قیمت خودرو ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳/ شوک در بازار خودرو

قیمت خودرو، امروز، سه‌ شنبه 25 اردیبهشت1403، با افتی شدید در اغلب محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را آغاز کرد. اما در این میان تعداد معدودی از آنها روند صعودی دارند.

گیل خبر/ به گزارش تجارت‌نیوز؛ قیمت خودرو امروز، سه‌ شنبه 25 اردیبهشت 1403، اکثر محصولات داخلی و مونتاژی مانند روز گذشته روند کاهشی دارد. اما همچنان در بعضی از موارد معدود قیمت افزایش پیدا کرده است.

نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، با ادامه روند کاهشی تاثیر خود را در نمودار خودرو ریزشی نمایان کرد.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته نزولی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی
قیمت اغلب خودرو‌های داخلی مانند روز گذشته کاهشی بوده است، اما تعداد معدودی از آنها افزایش قیمت پیدا کردند.

 
سورن پلاس موتور XU7P و سورن پلاس (فول) از محصولات اقتصادی ایران خودرو، به‌ترتیب 12 میلیون تومان و 14 میلیون تومان ریزش کرده است که هر کدام با قیمت 614 میلیون تومان و 722 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

دنا پلاس توربو اتوماتیک و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از دیگر محصولات لوکس و محبوب این شرکت، در صبح امروز به‌ترتیب 32 میلیون تومان و 30 میلیون تومان افت داشتند که هر کدام به قیمت یک میلیارد و 90 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

 
پژو 207 اتوماتیک پانوراما و پژو پارس از پرطرفدارترین محصولات شرکت ایران خودرو هستند که به‌ترتیب افت 22 میلیون تومان و 14 میلیون تومانی را در صبح امروز تجربه کردند و هر کدام به قیمت یک میلیارد و 650 میلیون تومان در بازار گزارش می‌شوند.

کوییک R اتوماتیک و وانت پادرا (دوگانه سوز) از محصولات داخلی شرکت سایپا به‌ترتیب 23 میلیون تومان و 13 میلیون تومان نسبت به روز گذشته خود کاهش قیمت پیدا کردند و با رقم 550 میلیون تومان و 777 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

قیمت خودرو‌های مونتاژی
قیمت خودرو در اکثر محصولات مونتاژی نسبت به روز گذشته کاهشی است، اما در بعضی از موارد افزایش قیمت به چشم می‌خورد.

جک S5 از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، با افت 33 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته خود به قیمت یک میلیارد و 645 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وانت کاپرا محصول شرکت بهمن موتور، صبح امروز 50 میلیون تومان نسبت به روز گذشته روند صعودی داشته است و با قیمت یک میلیارد و 380 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ (پنج‌نفره) و فیدلیتی پرستیژ (هفت‌نفره)، در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی این شرکت، به‌ترتیب 70 میلیون تومان و 80 میلیون تومان افزایش پیدا کردند که هر کدام به قیمت 2 میلیارد و 740 میلیون تومان و 2 میلیارد و 800 میلیون تومان معامله می‌شوند. سایر محصولات نیز صبح امروز افت و خیز شدیدی را تجربه کردند.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : قیمت خودرو

نظر شما:

security code