۱۴۰۳/۰۲/۲۳ ۱۶:۲۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

فرمانده انتظامی شهرستان تالش از شناسایی و دستگیری سه نفر اراذل و اوباش نوظهور غیربومی که اقدام به مزاحمت، قمه‌کشی و تخریب خودرو یک خانواده در منطقه کرگانرود کرده‌اند، خبر داد.

گیل خبر/ به نقل از ایسنا:سرهنگ محمد رستمی امروز ۲۳ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران با بیان مطلب فوق افزود: فردی به فرماندهی انتظامی کرگانرود مراجعه و اعلام کرده که به همراه خانواده حین تردد در یکی از محورهای این بخش بوده که سه نفر جوان با یک دستگاه سواری پژو پارس ضمن ایجاد مزاحمت برای آنان، اقدام به قمه‌کشی، توهین، ایجاد رعب و وحشت و تخریب خودرو روا آن‌ها کرده‌ و متواری شده‌اند، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش با اعلام اینکه پس از انجام تحقیقات و اقدامات صورت گرفته، متهمان غیربومی این پرونده که اهل یکی از استان‌های همجوار هستند، شناسایی و حین تردد با خودرو خود در منطقه کرگانرود دستگیر و یک تیغه سلاح سرد کشف شد، تصریح کرد: اراذل و اوباش نوظهور ۱۸، ۱۸ و ۱۹ ساله به بزه انتسابی خود اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود به نارضایتی مردم در این خصوص اشاره و اظهار کرد: تحت هیچ شرایطی نباید اجازه داد این افراد نظم و امنیت جامعه و آسایش و آرامش مردم را برهم بزنند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.