۱۴۰۳/۰۲/۲۲ ۱۳:۱۱ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

گیل خبر/ قریب به ده سال است که در رسانه گیل خبر، تلاش کرده‌ایم تا در راستای تحقق شعار «حامی حقوق شهروندی» و به جهت رسیدگی و حل مشکلات جامعه و آحاد مردم گیلان، در حد توان خود گام‌ برداریم.

کوشیده‌ایم تا مهم‌ترین هدف و رسالت خود را، پاسداشت و ارتقای سرمایه‌های انسانی، منابع خدادادی و طبیعی، سرمایه‌های مادی و معنوی و... به ویژه در استانمان گیلان بنا نهاده و همواره بیان‌کننده دغدغه‌ها و منعکس‌کننده مشکلات جامعه با رویکردی انتقادی و بدون تعارف و مصلحت‌اندیشی‌ و به‌دور از غرض‌ورزی‌های شخصی باشیم و جناح‌بندی‌های سیاسی و این دولت و آن دولت تاثیری در روند کاری گیل خبر نداشته باشد.

بدون شک آنچه تاکنون توانسته ما را در این مسیر سخت و پر پیچ و خم، ثابت‌قدم نگه‌دارد، لطف و همراهی و حمایت‌های همیشگی شما مخاطبان عزیز و تیزهوش گیل خبر بوده است.

در این سال‌ها همواره تلاش کرده‌ایم تا رسانه‌ای تعامل‌محور با مخاطبین بوده و از دل پیام‌ها و دغدغه‌های شما، به موضوعات مختلف پرداخته و حتی به صورت مستقیم و در قالب پیام‌های شهروندی، به انعکاس مشکلات و دیدگاه‌های مخاطبان بپردازیم.

با وجود تمام محدودیت‌ها و برخی تنگ‌نظری‌های مدیران استان در برابر انتقادات، گیل خبر کوشیده‌ است تا جای ممکن و در چارچوب قوانین مطبوعاتی، به عنوان رسانه‌ای مستقل و آزاد، بازگوکننده خواسته‌های جامعه باشد.

با وجود همراهی بیش از ۳۰۰ هزار مخاطب در سایت و شبکه‌های اجتماعی و تلاش بی‌وقفه در جهت ارتقای کمی و کیفی مطالبی که گیل خبر را به عنوان پرمخاطب‌ترین رسانه شمال کشور مطرح کرده است، به خوبی می‌دانیم که همچنان با آن رسانه‌ای که در خور شأن و جایگاه شما خوبان باشد، فاصله داریم.

معتقدیم انتقاد سازنده و صریح از عملکرد دستگاه‌ها، سازمان‌ها و مسئولان استان گیلان نه تنها یک امر مطلوب، بلکه در جهت اصلاح امور، ضروری و لازم است و به همین جهت، این مهم، رویه و اصول ثابت کاری ما در گیل خبر بوده است؛ به همین ترتیب اعتقاد داریم که انتقادات شفاف و صریح شما مخاطبان عزیز از گیل خبر نیز می‌تواند سازنده و در ارتقای سطح کاری گیل خبر بسیار موثر باشد.

از آن‌جا که گیل خبر به عنوان رسانه‌ای مستقل، برآمده از مردم و برای مردم است، در جهت ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی و کمی تولیدات خود، از شما مخاطبان عزیز دعوت می‌کنیم تا هرگونه انتقاد، پیشنهاد و نظر خود در خصوص عملکرد رسانه گیل خبر را با ما به اشتراک بگذارید.

گفتنی است در جهت قدردانی از مشارکت شما در بیان انتقادات از رسانه گیل خبر و به جهت تداوم آن، در هر دوره، به سه منتقد برتر، جوایزی به رسم یادگار تقدیم خواهد شد.

لینک پست اینستاگرام جهت درج نظرات