مدیر عامل توزیع برق گیلان:
۱۴۰۳/۰۱/۳۱ ۱۲:۱۳ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

کیمیای شمال – مسعود صادقی مدیر عامل توزیع برق گیلان در جلسه شورای اداری این شرکت با حضور معاونین و مدیران ارشد و اجرایی بر آمادگی کامل جهت گذر از پیک تابستان تاکید کرد.

گیل خبر/ به گزارش کیمیای شمال؛ صادقی خاطرنشان کرد: باتوجه به پیش بینی های موجود تابستان پیش رو گرم‌تر از سالیان گذشته خواهد بود بنابر این آمادگی کامل در سطح شرکت مورد انتظار است .

وی تاکید کرد: باتوجه به مبحث مهم استقلال مالی شرکت های توزیع باید در خصوص بندهای آن به ویژه وصول مطالبات اقدام فوری و جدی صورت پذیرد.

صادقی افزود: اصلاح جریان نقدینگی مورد انتظار جدی است تا با عبور از مسایل و مشکلات به یک شرکت درآمدزا تبدیل شویم.

وی گفت: با کمک همه همکاران برنامه استراتژیک و جامع شرکت توزیع برق گیلان برای آینده تدوین خواهد شد و سند راهبردی تمام اقدامات و فعالیت‌ها خواهد بود .

مدیر عامل توزیع برق گیلان افزود: سازمان چابک سازمانی است که از منابع مالی و انسانی موجود به بهترین شیوه برای خدمت رسانی استفاده کند، بنابراین باید بهترین شیوه ها برای مدیریت و دارایی فیزیکی از سوی مدیران و کارکنان اتخاذ شود.

صادقی تاکید کرد: پاسخگویی مناسب به مردم و مراجعین با توجه به در پیش بودن فصل گرما، در تمامی بخش ها مورد عنایت ویژه قرار گیرد.

گفتنی است در جلسه شورای اداری توزیع برق گیلان قائم مقام اجرایی مدیر عامل ، مدیر توزیع برق شهرستان رشت ، معاونین و مدیران ستادی اجرایی رشت و مدیران اجرایی شهرستان ها بصورت آنلاین حضور داشتند و طی آن مدیران و معاونین شرکت انتظارات و چالش های حوزه کاری خود را مطرح کردند .