رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۳/۰۱/۱۶ ۰۹:۲۳ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

یادگیری زبان آنلاین به شدت به فناوری و اتصالات اینترنتی پایدار نیاز دارد. مسائل فنی مانند مشکلات اتصال، اشکالات نرم افزاری یا خرابی های سخت افزاری می تواند روند یادگیری را مختل کرده و باعث ناامیدی شود.

اگر اغلب در سازگاری با پلتفرم‌ ها یا ابزارهای یادگیری جدید با مشکلاتی مواجه می‌ شوید، شاید این بهترین راه ‌حل یادگیری برای شما نباشد. در این مقاله ما قصد داریم شما را با معایب کلاس های آنلاین زبان آشنا کنیم.

نبود تعامل چهره به چهره

تعامل بین معلم و دانش آموز جزء ذاتی فرآیند آموزشی است و رویکرد چهره به چهره یک روش مهم در یادگیری زبان است، زیرا بخش های مختلفی از جمله نوشتن، صحبت کردن، گوش دادن و خواندن را با هم ترکیب می کند. در آموزش آنلاین زبان، جذب اطلاعات جدید، درک، پرسیدن سؤالات، دانستن پاسخ ها و به دست آوردن نتیجه دلخواه به زمان بیشتری نیاز دارد.

در کلاس های درس حضوری زمان پاسخگویی نسبت به کلاس های آنلاین کمتر است و بسیاری از زبان ‌آموزان ترجیح می‌ دهند مسائل را به صورت حضوری برای معلم خود بیان کنند تا اینکه آن را تایپ کنند.

پایین بودن مشارکت در کلاس های آنلاین

در آموزش زبان آنلاین به دلیل برخی مسائل، تعامل و مشارکت بین زبان آموزان و معلم کاهش پیدا می کند. عواملی چون خجالتی بودن زبان آموز و ترس از صحبت کردن، عدم اتصال میکروفون و... ممکن است زبان آموزان در کلاس مشارکت نداشته باشند و نتوانند سوالات خود را بپرسند و یا به پرسش های معلم خود پاسخ دهند.

عدم تمرکز زبان آموزان

زبان آموزان به دلیل اینکه در محیط آموزشی قرار ندارند با عوامل متعدد زیادی مواجه هستند که موجبه حواس پرتی آن ها به هنگام یادگیری می شود. این عوامل باعث می شود تا زبان آموز تمرکز خود را از دست بدهد و توجه کافی به مبحث در حال تدریس نداشته باشد و به مشکل بخورد.

کلاس های آنلاین اغلب منجر به خستگی می شوند

افرادی که سیستم های سنتی را دوست دارند ممکن است یادگیری آنلاین برایشان کسل کننده باشد. شما هیچ کس دیگری را نخواهید داشت به جز معلمی که در نقطه دیگری از کره زمین نشسته است و شما فقط می توانید به صورت مجازی با آن ارتباط برقرار کنید.

وجود اختلالات اینترنتی

در کلاس های آموزش آنلاین گاهی با مشکلاتی نظیر قطعی و پایین بودن سرعت اینترنت و یا نصب نرم افزارهایی با حجم بالا مواجه می شویم.

کلاس های زبان آنلاین در موسسه زبان دهخدا

موسسه زبان دهخدا با برگزاری کلاس های زبان آنلاین با کمک اساتید برجسته و استفاده از آخرین متد های آموزشی باعث شده است تا یادگیری به صورت آنلاین برای زبان آموزان جذاب و راحت تر باشد و آن ها به بتوانند سطح زبانی خود را ارتقا دهند.

این کلاس ها در پلتفرم آنلاین اختصاصی موسسه برگزار می شود تا بتواند با بالاترین کیفیت این کلاس ها را برگزار نماید و در تمامی طول مدت کلاس شما از پشتیبانی فنی برخوردار خواهید بود.همرسانی کنید:

نظر شما:

security code