دبیر اتحادیه میوه و تره بار و میدان بار ولیعصر (عج) رشت خبر داد:
۱۴۰۳/۰۱/۰۱ ۱۸:۱۶ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه
توزیع رایگان 2 تن میوه شب عید برای نیازمندان و بیماران خاص در رشت

دبیر اتحادیه میوه و تره بار و میدان بار ولیعصر (عج) رشت از توزیع رایگان 2 تن میوه شب عید برای نیازمندان و بیماران خاص خبر داد.

گیل خبر/ ایوب یاقوتی در گفت گو با خبرنگاران با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان و تبریک عید باستانی نوروز اظهار کرد: کمک رسانی به هم نوعان و خیرخواهی موجب برکت افزایی در کسب و کار می شود.

دبیر اتحادیه میوه و تره بار و میدان بار ولیعصر (عج) رشت از کمک 2 تن میوه شب عید به نیازمندان و بیماران خاص خبر داد و اضافه کرد: هر ساله بارفروشان و میوه فروشان میدان میوه و تره بار در اقدامی خداپسندانه میوه شب عید افراد نیازمند و بیماران خاص را تامین می کنند.
یاقوتی با اشاره به اینکه اقدامات خداپسندانه افراد در طول سال به صورت مستمر برقرار است، گفت: در مناسبت ها و اعیاد مختلف سال اعضای اتحادیه میوه و تره بار و بارفروشان رشت به افراد نیازمند و بیماران خاص کمک می کنند.
وی با بیان اینکه افراد نیازمند خانواده ما هستند، افزود: نگاه جامعه باید به سمت کمک به افراد نیازمند و کم برخوردار سوق داده شود.

دبیر اتحادیه میوه و تره بار و میدان بار ولیعصر (عج) رشت با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی کار خداپسندانه و خیرخواهانه بیان کرد: فرهنگ خیرخواهی و کمک به دیگران باید به یک دغدغه و مطالبه عمومی تبدیل شود.
یاقوتی با اشاره به سامان بخشی کار خیر و یکپارچه سازی این فرهنگ در بین اصناف و بازاریان اضافه کرد: در کنار اتحادیه میوه و تره بار باید سایر اصناف نظیر قنادان، آجیل فروشان و مرغ فروشان هم در امر خیرخواهی مشارکت کنند تا مایحتاج شب عید نیازمندان و بیماران خاص به شکل سته بندی منسجم جمع آوری و توزیع شود.
وی با اشاره به اینکه میدان میوه و تره بار یک واحد دانشگاهی است، افزود: حال و هوا و اتفاقاتی که در این میدان می افتد حاوی درس های فراوان است در این این میدان افراد دست به کمک و خیرخواهی می زنند که نمی توان از آنها هیچ انتظاری داشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code