۱۴۰۲/۱۲/۲۷ ۰۹:۱۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

آرنولد شوارتزنگر و رونی کلمن، دو اسطوره بدن سازی جهان، جام و مدال این دوره از رقابت ها را به هادی چوپان اعطا کردند.رقم جایزه این مسابقات برای نفر اول 150 هزار دلار بود که نصیب چوپان شد. جایزه نقدی مسابقات آمریکا نیز 300 هزار دلار بود.

گیل خبر/ به نقل از عصر ایران؛ هادی چوپان، قهرمان ایرانی رشته بدن سازی، در مسابقات جهانی آرنولد کلاسیک انگستان به مقام نخست دست یافت. او دو هفته قبل نیز در مسابقات بدن سازی آرنولدکلاسیک آمریکا به مقام قهرمانی رسیده بود. بدین ترتیب، چوپان توانست در دو هفته، دو بار در دو مسابقه معتبر جهانی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

 رقیب اصلی او "سامسون داوودا" از انگلستان بود ولی در خانه، مغلوب چوپان شد. او اصالتاً نیجریه ای است.

آرنولد شوارتزنگر و رونی کلمن، دو اسطوره بدن سازی جهان، جام و مدال این دوره از رقابت ها را به هادی چوپان اعطا کردند و هر کدام یک دست او را به نشانه قهرمانی بالا بردند. کلمن به دلیل وضع نامناسب جسمانی با عصا روی سن آمد بود.

رقم جایزه این مسابقات برای نفر اول 150 هزار دلار بود که نصیب چوپان شد. جایزه نقدی مسابقات آمریکا نیز 300 هزار دلار بود.

اینک هادی چوپان چشم به مستر المپیای آتی دوخته است تا بتواند با قهرمانی در آن، کلکسیون افتخارات خود را تکمیل کند. در دور اخیر این رقابت ها، او دوم شد و در این در حالی است که بسیاری از کارشناسان، قهرمانی را حق او می دانستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code