شهردار رشت تاکید کرد؛
۱۴۰۲/۱۲/۲۴ ۲۱:۱۷ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه

شوقی، پشتیبانی اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای پروژه های رشت را مهم ذکر کرد و افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه های شهری در حال احداث رشت که در سال جاری آغاز شده، دارای پیشرفت فیزیکی مناسب و قابل دفاع بوده و حتی از برنامه زمانبندی جلوتر است.

گیل خبر/ رحیم شوقی در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای استان گیلان، اظهار کرد: حلول ماه مبارک رمضان را تبریک عرض می کنم و امیدوارم از فیوضات این ماه عزیز بهره مند شویم.

وی با تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و عید نوروز، بیان کرد: سالی که بر ما گذشت، سالی پر از فراز و فرود برای مدیریت شهری بود و مجموعه مدیریت شهری رشت با پشتوانه محکم شورای اسلامی شهر با کنار گذاشتن حواشی و مسائل روزمره و همچنین با برنامه ریزی دقیق توانست کارنامه قابل قبولی را برای ارائه در پایان سال داشته باشد.

شهردار رشت، اطلاع رسانی اصحاب رسانه را سبب نزدیکی بیش از پیش مجموعه مدیریت شهری با مردم دانست و گفت: امیدوارم اقدام هایی که طی سال ۱۴۰۲ در مجموعه مدیریت شهری صورت گرفت توانسته باشد رضایت نسبی شهروندان را که در سنوات گذشته دچار سختی هایی در سطح شهر شدند، را فراهم کرده باشد.

شوقی با بیان اینکه قرار گرفتن مردم در کنار شورا و شهرداری برای ایجاد فضای کار و تلاش در شهر بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: وجود فضای آرام، بستر مناسب و مساعد برای کار و تلاش است که باید در مجموعه شهری ایجاد و حفظ شود.

وی، سال ۱۴۰۲ را آغازی برای یکسری فعالیت ها در سطح شهر رشت عنوان کرد و یادآور شد: در سال ۱۴۰۳ به طور قطع تکمیل برنامه ها زمان و همراهی بیشتری را از طرف مردم می طلبد و این امر با کمک اصحاب رسانه محقق می شود.

شهردار رشت با اشاره به اینکه اصحاب رسانه سبب ایجاد تعامل بین مدیریت شهری با مردم هستند، اذعان کرد: به طور قطع اجرای هر برنامه ای در سطح شهر با سختی هایی همراه است و مشکلاتی را برای مردم ایجاد می کند که با کمک رسانه ها در راستای شناساندن اقدام های انجام شده توسط شهرداری موجب همراهی مردم با مجموعه مدیریت شهری می شود.

شوقی، پشتیبانی اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای پروژه های رشت را مهم ذکر کرد و افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه های شهری در حال احداث رشت که در سال جاری آغاز شده، دارای پیشرفت فیزیکی مناسب و قابل دفاع بوده و حتی از برنامه زمانبندی جلوتر است.

وی با بیان اینکه پروژه های تقاطع های غیر همسطح از زیر زمین و حفاری به شمع ها روی زمین رسیده است، اظهار کرد: اجرای پروژه های مذکور به ستون ها و تیرها رسیده و اوایل سال آینده نمود بیشتری خواهند داشت.

شهردار رشت به تداوم اجرای پروژه های گذشته شهرداری اشاره کرد و افزود: فعالیت هایی که در حوزه فرهنگی توسط همکاران بنده انجام شده، سال آینده با قوت ادامه می یابد ضمن اینکه برنامه های موثری در حوزه پسماند انجام شده است.

شوقی با تاکید بر حمایت اصحاب رسانه در تداوم فعالیت های مجموعه مدیریت شهری رشت، بیان کرد: به طور قطع رسانه ها با دوری از حواشی رکن اصلی حفظ آرامش و تداوم شرایط کاری با پرداختن به اقدام های انجام شده در مدیریت شهری هستند.

اتحاد شورا و شهرداری رشت با هدف توسعه و تعالی رشت

محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت در نشست خبری پایان سال مجموعه مدیریت شهری  در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا (ص) این شهر با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای ایران اسلامی اظهار کرد: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی را مرهون شهدایی هستیم که جان عزیز خود را برای امنیت و ارامش و سلامت مردم فدا کردند.

وی با قدردانی از تلاش های اصحاب رسانه در پوشش اخبار مجموعه مدیریت شهری رشت افزود: بارها اعلام کردم که بخش عظیمی از اتفاقات خوب  را مرهون همراهی اصحاب رسانه هستیم و رسانه ها انعکاس دهنده تمامی تلاش های مدیران در راستای توسعه و بالندگی و رفع مشکلات هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه مجموعه مدیریت شهری رشت قدردان تلاش های اصحاب رسانه هستند تصریح کرد: یاد و خاطره مرحوم سید حسین ضیابری و رضا اسدی دو خبرنگار فقید که سالها برای پوشش اخبار حوزه مدیریت شهری رشت تلاش کردند را گرامی می داریم.

کارگرنیا با گرامی داشت ماه مبارک رمضان و تبریک پیشاپیش بهار طبیعت افزود: امیدوارم سال ۱۴۰۳ توام با خیر و برکت و سلامتی برای تمامی ملت ایران اسلامی بالاخص شهروندان شریف و فهیم رشت باشد.

وی به شروع فعالیت شورای ششم رشت اشاره کرد و گفت: شورای ششم رشت در ابتدای شروع فعالیتش با عزمی راسخ برای رفع مشکلات وارد عمل شد اما به دلیل اتفاقاتی  در ادامه مسیر با مشکلاتی مواجه شد، اما با انتخاب رحیم شوقی به عنوان شهردار رشت و اتحادی که ما بین شورا و مجموعه شهرداری رشت ایجاد شد   در حال حاضر فضای خوبی در شهر حاکم شده و تمام تلاشمان این است که بتوانیم با همین روند اتفاقات خوبی  با هدف توسعه و تعالی شهر رقم بزنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه گزارشی از عملکرد  و اهم مصوبات شورا در سایت شورا بارگذاری شده است افزود: برای اینکه اطلاعات به طور کامل در اختیار اصحاب رسانه قرار بگیرد مطالب در سایت شورا بارگذاری شده و خبرنگاران محترم می توانند جهت انعکاس به مردم بهره برداری نمایند.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شهرداری رشت

نظر شما:

security code