رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۲/۱۲/۲۰ ۰۹:۱۵ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه

چکیده : امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نوآوری هایی که در زمینه ی رایانش ابری صورت گرفته است با خطوط تلفنی مواجهه هستیم که در عصر جدید به تلفن مجازی و تلفن اینترنتی شناخته شده اند و روز به روز در حال گسترش و رونق در استفاده هستند.

همه ی ما تلفن های ثابت که یه خط مخابراتی هستند را دیده ایم و با آن آشنا هستیم و می دانیم که این خط تلفن ها احتیاج به نصب و تاسیسات سیم کشی برای راه اندازی است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نوآوری هایی که در زمینه ی رایانش ابری صورت گرفته است با خطوط تلفنی مواجهه هستیم که در عصر جدید به تلفن مجازی و تلفن اینترنتی شناخته شده اند و روز به روز در حال گسترش و رونق در استفاده هستند. در این مقاله قصد داریم تا با انتخاب این موضوع فصل جدیدی از خطوط تلفن را برای شما خوانندگان عزیز ورق زده و شما را با این نسل از تکنولوژی آشنا سازیم پس با ما همراه باشید.


تلفن اینترنتی چیست ؟

تلفن اینترنتی با علامت اختصاری VoIP فناوری جدید است که در بستر cloud و بر پایه پروتکل های اینترنتی با سرورهای ارتباطی مورد نظر ، کانکت می شود .و با استفاده از اینترنت به جای تلفن سنتی عمل می کند. تلفن مجازی یا تلفن ابری یک شماره تلفن ثابت مثل خط تلفن های ثابت است با این تفاوت که احتیاج به سیم کشی مخابراتی ندارد و برای نصب و استفاده از آن تنها کافی است که اپلیکیشن مربوط به آن را نصب کرده و به راحتی تماس های ورودی و خروجی را دریافت کرد . تکنولوژی تلفن ابری یک امکان و توانمندی جدید است که در صنعت مخابرات و ارتباطات به ظهور رسیده است و نقش پر رنگی را در مشاغل وکسب و کارها ایجاد می کند. خط تلفن اینترنتی ثابت که بر پایه ی اینترنت است سبب شده است که جای خالی آن و الزام به وجود آن در تمام مشاغل و کسب و کارها احساس شود و امروزه دیگر کمتر کسی است که در شبکه ی کاری خود خط تلفن اینترنتی نداشته باشد، زیرا.....

برای اطلاع از مزایای داشتن تلفن اینترنتی ادامه ی مطلب را با ما همراه باشید.

مزایا تلفن اینترنتی الو021

مزایای تلفن اینترنتی چیست؟

تلفن اینترنتی مزایا و نقاط قوت زیادی دارد که در این مقاله می خواهیم فقط به آن دسته از نکات مفید که برای شرکت ها و صاحبان کسب و کارها مهم و پرفایده است بپردازیم .

خط تلفن ابری محدودیت سیم کشی ندارد و نصب و نگهداری آن بسیار آسان است به گونه ای که برای نصب آن احتیاج به دانش تخصصی و سیم و کابل نیست و تنها با راه اندازی یک تلفن IP حتی بدون نرم افزار می توان خط تلفن اینترنتی داشت.

شماره تلفن اینترنتی قابل حمل است و با تغییر مکان شرکت دیگر شماره ی ثابت شرکت تغییر نمی کند و همیشه برقرار است . این قابلیت از آنجایی که همیشه در دسترس است و محدودیت مکانی ندارد در سفرهای کاری قابل دسترسی است و هر جا که بروید می توانید به تلفن های کاری خود دسترسی داشته باشید.

خط تلفن اینترنتی بوق اشغال ندارد و مشتریان پشت خط نخواهند ماند .

با استفاده از قابلیت سانترال کسب و کار شما از یک مارکت کوچک به یک مارکت بزرگ تبدیل خواهد شد.

هزینه های استفاده آن بسیار پایین است. با وجود خط تلفن اینترنتی هزینه های مربوط به ارتباطات شما بسیار کاهش پیدا خواهد کرد . خط تلفن اینترنتی را می توان بدون هیچگونه نیاز اضافه ای به غیر از اینترنت مورد استفاده قرار داد.

مشخصه های ممتاز دیگر تلفن اینترنتی عبارت است از:

پشتیبانی از دایورت تماس، کنفرانس های تماس و سرویس انتظار تماس

قابلیت فکس مجازی با استفاده از حساب ایمیل متصل به تلفن اینترنتی و ...

تلفن اینترنتی چیه؟

تلفن مجازی چیست؟

لازم به توضیح است که بگوییم تلفن مجازی با تلفن اینترنتی تفاوت هایی دارد و این دو سرویس یکسان نیستند. همانطور که توضیح داده شد تلفن اینترنتی خط تلفن ثابت است که به صورت اینترنتی ارائه می شود و تعرفه ی مکالمات در آن مانند تعرفهی خط شهری است و تماس ورودی هزینه ای در پی نخواهد داشت. اما تلفن مجازی یا همان شماره تلفن مجازی تماس ها به صورت یک طرفه است و هزینه ی مکالمات در آن بیشتر از تلفن اینترنتی است.

خرید خط تلفن اینترنتی با شماره ثابت

تلفن ابری یا تلفن اینترنتی سرویسی است که امکان راه اندازی دفترهای مجازی را برای کسب و کارها و شرکت های کوچک و بزرگ فراهم می کند . شما در هر شهری که هستید می توانید با تماس با ارائه دهندگان خدمات تلفن اینترنتی خط تلفن ثابت خود را با پیش شماره ی مورد نظر خود خریداری کنید. تیم فنی سایت الو021 با بیش از دوازده سال سابقه در این زمینه طرح های متنوعی با تعرفه های گوناگون برای این امکان در نظر گرفته است. شما خوانندگان محترم می توانید با مشاوران سایت الو021 در تماس باشید و با راهنمایی های آنان علاوه بر انتخاب مناسب ترین سرویس همراه با ضمانت، از ماژول های مختلفی که به عنوان هدیه برای شما در نظر گرفته است بهره مند شوید .جهت خرید تلفن اینترنتی از طریق واستاپ با مشاوران الو 021 در تماس باشید.

منبع : alo021.com

برچسب ها : تلفن اینترنتی چیست؟,تلفن مجازی چیست؟

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code