دکتر حسین ابراهیمی خبر داد؛
۱۴۰۲/۱۲/۱۴ ۲۰:۵۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

«ناوگان آمبولانس مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان با تحویل ۳ دستگاه آمبولانس به‌روز توسط سازمان تامین اجتماعی ارتقاء یافت.»

گیل خبر/ سازمان تامین اجتماعی ۳ دستگاه خودروی آمبولانس جدید و پیشرفته که برای توسعه و تقویت ناوگان حمل‌ونقل بیمار و اورژانس مراکز درمانی استانها تهیه و تجهیز شده است، به مدیریت درمان استان گیلان تحویل داد.

با پیگیریهای صورت گرفته توسط دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان و ربیعی‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان، از تعداد۴۶ دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته که سازمان تامین اجتماعی برای مراکز درمانی ملکی خود در سطح کشور در نظر گرفته است تعداد ۳ دستگاه خودرو آمبولانس به مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان، به جهت خدمت‌رسانی مطلوب به بیمه شدگان و بازنشستگان عزیز تحویل گردید.
دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان استان گیلان در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از زحمات دکتر موسوی مدیرعامل سازمان گفت: در راستای بهبود و توسعه خدمات درمانی، ناوگان امدادی نیازمند ارتقاء بوده که توسط این آمبولانس‌ها تا حدودی این موضوع برطرف خواهد شد.
دکتر ابراهیمی بیان کرد: در استان گیلان، به دلیل اهمیت خدمات پزشکی و نیاز به رسیدگی سریع در شرایط اورژانس، تلاش برای افزایش خدمات درمانی انجام گرفته و نیز در حال انجام می‌باشد.
وی اضافه کرد: این آمبولانس‌ها از نوع تویاتا مدل هایس تیپ A بوده که از تجهیزات پیشرفته و بروز دنیا برخودار می‌باشد