رپورتاژ خبری؛
۱۴۰۲/۱۲/۱۴ ۰۹:۲۸ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

امیر آسمونی خواننده آسمان های بزرگ که این روز ها با موزیک هایش خوش درخشیده و در دل مردم جا باز کرده است. در مقاله امروز با امیر آسمونی بیشتر آشنا می شویم و زندگینامه او را نیز مورد شناخت و بررسی قرار می دهیم.

امیر آسمونی

بیوگرافی امیر آسمونی

امیر دهقانپور ملقب به امیر آسمونی متولد 15 آذرماه 1378 خواننده و موسیقی دان اهل خراسان جنوبی و شهر قاین می باشد. دلیل انتخاب این لقب نیز رسیدن صدایش به آسمان های بزرگ است نه زمین و دریاها!. از ۱۴ سالگی عاشق خوانندگی شد و همیشه در هر جایی، هر مراسمی که امکان داشت اجرای آواز می کرد. وی نویسنده و ترانه سرا نیز می باشد و کار های هنری اش از جمله آهنگ هایش را خودش نوشته است. به صورت رسمی از سال 1401 وارد عرصه موسیقی شده است و دستی در نوازندگی گیتار نیز دارد.

تبلیغات: بیوگرافی بازیگران ایرانی

سکوت امیر آسمونی

امیرآسمونی خواننده جوان و فعال در حرفه موسیقی که درگذشته توانسته مخاطبان بسیار زیادی به سمت موزیک هایش ببرد. آهنگ هایی مثل بازی، عرشه، دوباره تو، هنوز اینجا زندم، هشتگ و .. از جمله آهنگ های وی هستند. وی چندی پیش بعد از پخش " آهنگ بازی " بی‌ خبر صفحه اینستاگرام خودش را بست و همه را در شک رفتنش قرار داد ولی امروز پس از مدتی بی خبری از او خبری از او منتشر شده که گفته است: " نگرانم نباشید! هنوزم اون رپر قدیمی زندس فقط نیاز به استراحت داره! حالش که خوب بشه حال همه تونو اکی می‌کنه "

امیر که به دنبال این بود باموزیک هاش به مردم وهوادارانش عشق تقدیم کند، حال در شرایطی به سر می‌برد که انگار نمیتواند این عشق را کامل کند .. با آرزوی موفقیت و برگشت دوباره این خواننده به عرصه موسیقی!

تبلیغات: دانلود آهنگ جدید

برچسب ها : امیر آسمونی,سکوت امیر آسمونی,موزیک امیر آسمونی,Amir Asemoni,آهنگ امیر آسمونی

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code