محمدنقی رنجبر:
۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ۲۲:۵۴ چاپ زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

گیل خبر/ محمدنقی رنجبر، داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه صومعه سرا با اشاره به ورود پول‌های کثیف به انتخابات گفت: متاسفانه شاهد آن هستیم که عده‌ای که دم از مردم می‌زنند، این روزها با هزینه‌های میلیاردی بی حساب و کتاب که مشخص نیست این پول‌ها را از کجا آورده اند، قصد دارند آرای مردم را به شیوه‌ای غیراخلاقی جلب نمایند.

رنجبر افزود: مردم به خوبی می‌دانند آن کس که رایشان را با نقره بخرد، آن را به طلا خواهد فروخت. به واقع مردم باید از برخی افراد و داوطلبان خاص سوال کنند مگر چقدر قرار است در مجلس حقوق بگیرند که میلیاردها تومان خرج بساط شام و نهار و... می‌کنند و یا برخی از ادارات و دستگاه‌ها را میان برخی از به اصطلاح لیدرهای انتخابات تقسیم کرده اند! مردم قضاوت کنند که آیا به واقع این رفتارها و شیوه‌ها اخلاقی و در مسیر تامین منافع مردم است؟

محمدنقی رنجبر گفت: متاسفانه کار به جایی رسیده است که یکی از رقبا ادعا می‌کند که مردم را از شهرهای اطراف به صومعه سرا خواهد آورد تا به او رای دهند! اما بنده مطمئنم مردم آگاه صومعه سرا قطعا اجازه نخواهند داد که برخی این گونه سرنوشت شهرمان صومعه سرا را به تباهی ببرند.